İzmirgaz Sokağımıza Halen Gaz Arzının Sağlanmaması!

Mehmet B. |

B** bey, sizler şu soğuk günlerde sıcak evlerinizde mutlu mesut otururken, bizler sokağında tüm altyapı çalışmaları tamamlanmış, gazın geleceği ümidiyle hem kolon, hem de iç tesisatını yaptırmış, battaniye altında oturan mahalle sakinleriyiz.

B*** Bey, şirket politikanız mı? Çalışanlarınızın iş bilmezliği mı? Yoksa tekel olmanızın vermiş olduğu rahatlıktan mıdır bilinmez ama, bizlerin mağdur edildiği gayet nettir. Aylar öncesinden ödemiş olduğumuz abonelik bedelleri de tüm bu anlatılanların cabasıdır. Karabağlar, boz yaka Mah. 3127 Sokak sakinleri olarak, mağduriyetimizin bir an evvel giderilmesi hususunu sizlerden özellikle istirham ederiz. Mahalle adına H** B**.

Etiketler :

Abonelik İşlemleri Hat - Tesisat ve güvenliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Aralık
  17:20

  Sayın Müşterimiz,

  Yazınızda belirttiğiniz şikayetiniz ile ilgili inceleme yapıldığında, 2015 proje kapsamında sokağınızda 02.09.2015 tarihinde imalat işlemlerinin gerçekleştirildiği ve 475894 abone referans numarası ile abonelik işlemlerinizin yapıldığı görülmektedir.

  Şirket politikamız; lisans alanımızda doğalgazı, güvenli bir altyapı ve müşteri memnuniyetini sağlayarak ulaştırmak, kaliteli ve hızlı bir hizmet anlayışı ile yaygınlaştırmaktır. İşletme yönü kadar ticari yönü de bulunan şirketimizin hedefi şebekeyi genişletmek, yeni abone almak ve abonelerimizi biran önce gaz kullanmasını sağlamaktadır. Gazı ne kadar erken kullandırırsak, ticari anlamda o kadar kazanç sağlayacağımız ortadır. Tüm bu süreçte şirket yönetimi büyük bir hassasiyet gösterirken, yazınızda belirttiğiniz, çok da anlam veremediğiniz iddiaları kabul etmemiz mümkün değildir.

  Söz konusu yazınızda belirttiğiniz ‘çalışanların iş bilmezliği’ ya da ‘tekel olmanın vermiş olduğu rahatlıktan’ değil imalatı yapılan her bölge için can ve mal güvenliğinin sağlanması amacı ile mukavemet ve sızdırmazlık testleri yapılarak gaz arzı sağlanmaktadır. İleri teknoloji kullanılarak son derece hassas bir şekilde yapılan testler sonuçlandığında bölgeye gaz arzı sağlanacaktır.

  Yaşamış olduğunuz sıkıntının kurum olarak farkında olduğumuzu, yukarıda da belirtildiği üzere yöneticilerimizin konuya hassasiyet ile yaklaşarak gerekli tüm çalışmaların sürdürüldüğünü bilmenizi isteriz.

  Saygılarımızla,

  İZMİR DOĞALGAZ A.Ş.
  Kurumsal İletişim Müdürlüğü


  Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Çağrı Merkezi : 444 33 35
  Faks : 449 50 50
  E-mail : info@izmirgaz.com.tr
  Link : http://www.izmirgaz.com.tr/bilgiedinme.html