09 Mayıs 2013

İzmirgaz Sokağımıza Doğalgaz Gelmiyor!

Karabağlar ilçesi Bozyaka mahallesi 3064 sokak no: 11 Halit Ziya Sitesi c blok'ta oturmaktayım. İki yıldır doğal gaz gelmesini bekliyoruz. Defalarca site olarak dilekçe verdik ama cevap gelmedi. Arka sokağımız olan 3116 sokak'a kadar doğal gaz geldi. hatta sokağımızın hemen başında yer alan Bozyaka Şerefiye Çamıine kadar gaz verdiler.

Şu sıralar eski, İzmir caddesinin büyük bölümünde gaz çalışması var ama bizim sokağa yine uğramadılar. Site olarak bir an evvel gazın gelmesini istiyoruz. Ayrıca defalarca verdiğimiz dilekçe ve site kararları ile ilgili hiçbir şekilde bizi bilgilendirmediler ve bu süreçte bizimle ilgilenmediler.
doğal gaz konusunda daha fazla mağdur olmak istemiyoruz.

Nebi 122 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Konu ile ilgili olarak tarafınıza telefon ile detaylı bilgi verilmiş olup, talebiniz değerlendirmeye alınmıştır. Talep,öneri ve şikayetlerinizi en kısa sürede çözümlemek için bize; htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden, [email protected], yada 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön