İzmirgaz Sayaç Okumama!

İlknur D. |

2 aydır sayaçlar okunamamıştır diye mesaj gönderiyorlar apartmanın kapısı 24 saat açık ve asansörlü 3.kata çıkmak istemedikleri için mesaj gönderiyorlar 2208'den beri gelen fatura iki aydır mı okunamıyor. Lütfen işinizi düzgün yapın ayrıca faturada gelmiyor (geçen ay indeksi ben okudum) bu konuda duyarlı olunmasını istiyorum çünkü izindeyim okuyamam.

Etiketler :

Fatura ve Ödemeler Gaz Sayacı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Şubat
  16:46

  Sayın Abonemiz,

  Yazınızda belirtmiş olduğunuz ‘sayacınızın okunamaması’ konulu şikâyetinizi 02.02.2016 tarihinde çağrı merkezimiz ile görüşerek bildirmeniz üzerine; personelimiz tarafından 352376 takip numarası ile kayıt altına alınarak ilgili birim ile paylaşılmış olup, konunun takibi yapılacaktır.

  EPDK' nın Dağıtım ve Müşteri Hizmetleri Yönetmeliği' nin "Hizmetin Durdurulması" başlıklı 48. Maddesi gereğince; "...Sayacın okunamaması durumunda dağıtım şirketi tarafından müşteri adresine bırakılacak endeks bildirim belgesi en geç üç gün içerisinde müşteri tarafından doldurulup dağıtım şirketine ulaştırılır." şeklinde açıkça belirtilmektedir.

  Bu kapsamda sayacınızın okunamaması halinde endeks bilgilerinizi tarafımıza bildirdiğiniz takdirde faturalandırma işleminiz gerçekleştirilecektir.

  Ayrıca, http://www.izmirgaz.com.tr/endeksbildirimi.asp adresinden de endeks bildirimi yapabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  İZMİR DOĞALGAZ A.Ş.
  Kurumsal İletişim Müdürlüğü

  Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Çağrı Merkezi : 444 33 35
  Faks : 449 50 50
  E-mail : info@izmirgaz.com.tr
  Link : htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html