İzmirgaz Sayaç Okuma Personelinin Yaptığı Hata1

Arda A. |

Böyle bir konuda şikayet olmamasını dilerdim ama bunu sizin bilmenizi istiyorum. 0000***03 no.lu abonenizim 16.08.2015 saat 10.00' da sayaç okumaya gelen personelinizin merdivendeki ayakkabılık tan boya ve spreylerin yanında bulunan 150 TL'değerindeki Zara marka parfümü sırt çantasına koyup gittiği görülmüştür.

Ardından seslendiğimizde arkasına bile bakmadan binamızdan çıkış yapmıştır. Çocuklarımın alerjisinden dolayı parfümlerim ayakkabılık ta bulunuyordu vede binadaki 3 daire bize aittir. Biz daha önce de gördüğümüz bu personel sırt çantasıyla dolaşması bizi tedirgin etmiştir. Bunu mahkemeye taşımayacağız, cahillik yapmış ama ders almasını isteriz.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arda A.
  24 Ağustos
  13:30

  Personelinizle görüşmenize sevindiğimizi belirtir uyarmanız bizi tatmin etmiştir ama bu konuda o saatlerde personelinizden başka kimse giriş yapmamıştır. Sayacın önünde kamera olmadığından bu hareketi belgeleyemedik sizden ricam daha düzgün davranışlı tavırlı insan ilişkileri iyi personel çalıştırmanız. Çünkü kapımızı açtığımız insana güvenmek istiyoruz.

 • 21 Ağustos
  17:08

  Sayın Müşterimiz,

  Söz konusu şikayetiniz üzerine okuma yapan personel ile görüşülmüş Ancak personelimiz yazınızda ifade etmiş olduğunuz şekilde bir davranış içerisinde olmadığını belirtmiştir.
  Bahse konu olan şikayetiniz ile ilgili elinizde herhangi bir belge varsa bunu
  kurumumuza bildirdiğiniz takdirde personelimiz ile ilgili gerekli işlemler yapılacaktır.

  Ayrıca yazınızda personelimizin arkasından seslendiğinizi fakat umursamadığını belirtmişsiniz; sistemde yapılan kontrollerde okuma yapan personelimiz sizin binanızdan ayrıldıktan sonra yan binada okuma yapmaya devam ettiği tespit edilmiştir.


  Saygılarımızla,

  İZMİR DOĞALGAZ A.Ş.
  Kurumsal İletişim Müdürlüğü  Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Çağrı Merkezi : 444 33 35
  Faks : 449 50 50
  E-mail : info@izmirgaz.com.tr
  Link : http://www.izmirgaz.com.tr/bilgiedinme.html