İzmirgaz Projeme Onay Vermiyor...

Kubilay Merve K. |

506724 abone numaralı tesisatıma bir haftayı geçmesine rağmen onay vermemekte, bu soğuk havalarda evde onay bekliyorum herhangi. Bir günde verilmiyor müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum konuyla ilgili yardım edecek bilir bir kişi bulamadım...

Etiketler :

Abonelik İşlemleri Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kubilay Merve K.
  22 Şubat
  17:12

  Tatilleri bahane ettiniz gelmediniz eve gelip onay bile vermediniz bu surelerin benim sadece baslangicta onay surem eve ne zaman geldiniz onu yazin bir de kışın o sogukta dondurdunuz çocuklarım hasta oldu mecbur onayinizi bekleyemeden açtım kullandim ona da 130 TL ceza faturama yansittiniz sanki gazinizi çaldım basit bir firma basit operasyon yalandan manimetre bağlayıp cekip gittiniz ben makine muhendisiyim bans is öğretmeye kalktiniz 10 sene başkent gazla çalışan biri olarak küçük bir firmasiniz.

 • 13 Ocak
  15:08

  Sayın Abonemiz,

  Şikâyetinizi ifade ettiğiniz yazınız üzerine yapılan incelemenin sonucu aşağıdaki gibidir:

  506724 referans numaralı aboneliğinize ilişkin; 30.12.2015 tarihinde Yetkili İç Tesisat Firmanız tarafından projenizin gönderildiği ve 07.01.2016 tarihinde onay işleminin yapıldığı görülmektedir.

  Devam eden süreçte 08.01.2016 tarihinde Müşteri Sözleşme işleminin yapıldığı görülmektedir. Randevu süreciniz ile ilgili Yetkili İç Tesisat firmanız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla…

  İZMİR DOĞALGAZ A.Ş.
  Kurumsal İletişim Müdürlüğü

  Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Çağrı Merkezi : 444 33 35
  Faks : 449 50 50
  E-mail : info@izmirgaz.com.tr
  Link : http://www.izmirgaz.com.tr/bilgiedinme.html