06 Ocak 2015

İzmirgaz "Orta Çağ" Hukuku İle İşletiliyor.

İzmirgaz abonesiyim. Usulsüz kullanım iddiasıyla doğalgaz sayacım kapatıldı. Ve 122,72 TL ceza kesildi.

1) Vanası İzmirgaz tarafından “kilitlenerek” kapatılmış olan bir sayacın kullanılması mümkün değildir. Görevli personel 2. gaz açma için geldiğinde vanadaki kilidi ilk kez kendisi açmıştır.
Usulsüz kullanım yapılmamıştır. Burada haksız bir ceza uygulaması söz konusudur.

2) Sebebi her ne olursa olsun; borçlu durumda değilken, “Hiçbir Uyarı Yapılmaksızın” temel yaşam ihtiyaçlarımızın (ısınmak, yemek gibi) engellenmesi, sadece orta çağ döneminde rastlanılacak çağ dışı bir uygulamadır.

İzmirgaz firmasının tekel olma keyfini sürmesinden dolayı kullanıcılar olarak mağdur edilmekteyiz.

Özgür 569 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi12 Ocak 2015

    Sayın Müşterimiz, Talebinizi ifade ettiğiniz yazınız üzerine sistemimizde gerekli kontroller yapılmış ve 05.01.2015 tarihinde internet üzerinde 237136 talep numarası ile kaydınızın oluşturulduğu görülmüştür. Kurumumuza yapmış olduğunuz talebiniz değerlendirmeye alınmış olup, ilgili birimi ile paylaşılmıştır. Konuyla ilgili tarafınıza en kısa sürede sistemimizde kayıtlı bulunan iletişim bilgileriniz üzerinden bilgi verilecektir. Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezi : 444 33 35 Faks : 449 50 50 E-mail : [email protected] Link : http://www.izmirgaz.com.tr/bilgiedinme.html Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Kurumsal İletişim Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön