25 Ocak 2016

İzmirgaz Ödeme Yapmama Rağmen Faturam Gelmiyor.

3-4 aydır doğal gaz kullanmamıza ve sistemden ödemelerimizi yapmamıza rağmen bize ulaşan bir fatura yok. Faturaları sistemden de görüntüleyemiyoruz. Fatura talebi için mail attığımızda da sanki ilk defa fatura isteyen bizmişiz gibi dilekçe faksı isteniyor. Faturasız mı işlem yapılıyor anlayamadım. Sanki bizim fatura istememiz garipmiş gibi faks istenmesi çok garibime gitti. Sonuçta adresimiz belli kullanımımız belli ödememiz belli ve kullandığımız tutarları gösteren resmi fatura adresimize gelmiyor ve biz de bunu gerçekleştirebilmek için faks ile talepte bulunuyoruz. Bu isteğin zaten istek olmaması gerekmez miydi? Yani herkese bunun faturası zaten gelmiyor mu? Yardım lütfen.

Alp 190 Okunma

Cevaplar

  • Alp29 Ocak 2016

    Zannedersem bir yanlış anlaşılma var. Biz geriye dönük faturaları istiyoruz çünkü bize hizmet başladığından beri hiçbir fatura gelmedi. Zannedersem faturaları hizmet verdiğiniz adrese yollamak için de kimlik gereksinimine gerek yok. Bize yani hizmeti aldığımız adrese şu ana kadar tek bir fatura gelmedi. Fatura gelmiş dahi olsa internet sitenize girerek bu faturaları görüntüleyebilmem gerektiğini düşünüyorum.

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi29 Ocak 2016

    Sayın Müşterimiz, Şirketimiz abonelerimizin Kurumsal Bilgi Güvenliğinin sağlanması açısından kullanıcının kimlik ibrazı olmadan geçmiş aylara yönelik fatura döküm bilgisi vermemektedir Geçmiş dönem fatura suret talebinizin devam etmesi halinde size en yakın abone merkezimize başvurarak kimlik ibrazınız ile fatura detay bilgilerinize ulaşabilir ya da yazılı dilekçe ile kimliğinizin arkalı önlü fotokopisini ek tutarak talebinizi iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İZMİR DOAĞLGAZ A.Ş. Kurumsal İletişim Müdürlüğü Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezi : 444 33 35 Faks : 449 50 50 E-mail : [email protected] Link : http://www.izmirgaz.com.tr/bilgiedinme.html

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön