04 Kasım 2013

İzmirgaz İki Gündür Doğalgazımız Yok!

Borçtan dolayı kesilen doğalgazı açmaya 2 gündür gelmediler. Akşam saat 5 oldu hala bekliyoruz 2. Günün sonundayız. Böyle kötü bir çalışma sistemi böyle kaba bir çağrı merkezi görmedim ben. Kesinlikle davacı olacağım. Çağrı merkezine ulaşmak zaten başlı başına bir dert, şaş kaza ulaştınız dalga geçer gibi her gün bugün açılır diyorlar.

2 gündür ne yemek yapabiliyoruz ne de banyo yapabiliyoruz. İzmir'in ortasında rezillik çekiyoruz. Acilen bu sistemleri değişmeli. Ben kesinlikle davacı olacağım.

Nil 396 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi06 Kasım 2013

    Sayın Abonemiz; Kurumsal kültürümüz gereği müşterilerimizden gelen şikayetler İZMİRGAZ tarafından büyük bir titizlikle ele alınarak değerlendirilmektedir. 224610 nolu aboneliğiniz ile ilgili ; 27/09/2013 tarihinde okunan son ödeme tarihi 04/10/2013 olan 16,70TL fatura adresinize bırakılmıştır. EPDK Mevzuatları gereği tarafınıza 11/10/2013 tarihinde ihbar mektubu gönderilmiş, Ayrıca kurumumuzun yapmış olduğu sms ile borç bildirimi uygulamasında 08.10.2013 tarihinde saat 19:08:16 da sistemimizde kayıtlı bulunan gsm numaranıza sms ile borç bildirimi gönderilmiştir. Sistemimizde faturalarınız ödenmediğinden dolayı 31.10.2013 tarihinde gaz arzınız durdurulmuş olup, borçların ödenmesi akabinde 01/11/2013 tarihinde gaz arzınız sağlanmıştır. EPDK mevzuatları gereği kurumumuzun ?borçtan gaz kapama-açma? süreci aşağıdaki gibidir; - Ödenmemiş borçlar için son ödeme tarihinden 7 gün sonra gaz kapama ihbarnamesi oluşturularak, ihbarlar ilgili adreslere gönderilmektedir. - İhbarın bırakılmasından 8 iş günü sonra borcun halen ödenmediği hallerde, sahaya gaz kapama iş emri verilerek ilgili adreslerin doğalgaz sayaçları kullanıma kapatılmaktadır. -Borcunu ödeyen adreslerin gazları, mevzuata göre dağıtım şirketlerinin 2 gün süresi olmasına rağmen müşteri memnuniyeti gözetilerek en geç 1 gün sonra tekrar kullanıma açılmaktadır. İZMİRGAZ A.Ş. İle ilgili her konuda bize; htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden, [email protected], yada 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön