12 Aralık 2013

İzmirgaz Hizmeti Açmıyor!

Kaloriferimiz döşendikten sonra 400+380 tl lik ödememizi yapmamıza rağmen 20 gündür İzmir gaz doğalgazımızı bağlamıyor. Sayacımız hazır olduğu halde günlerdir bekliyoruz sıra bile verilmiyor. Bugün 40 dakika boyunca bir yetkiliye ulaşmaya çalıştık telefonda ama sonuç alamadık. Müşteri hizmetleri ya meşgul ya da cevap vermediler.

Sözde büyük şehir olmamıza rağmen doğalgazımızı bile alamıyoruz. Başka kullanıcıların doğalgazının iki aydır açılmadığına dair şikayetleri görünce açıkçası tedirgin oldum. En kısa sürede dönüş yapılır ve en azından bir bilgi verilirse sevinirim.

Didem 178 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi11 Şubat 2014

    Konu ile ilgili olarak tarafınıza telefon ile detaylı bilgi verilmiştir. Kurumsal kültürümüz gereği müşterilerimizden gelen şikayetler İZMİRGAZ tarafından büyük bir titizlikle ele alınarak değerlendirilmektedir. 347413 abone numaranız ile ilgili sistem kayıtları incelenmiş olup, 29/11/2013 tarihinde sözleşme yapılmış ve iç tesisat firması tarafından 11/12/2013 tarihinde randevu talebinde bulunulmuş ve sistem üzerinden 19/12/2013 tarihine randevu alındığı görülmüştür...Kurumumuza bu konuyla ilgili tarafınızdan hiçbir şikayet ve /veya talebe rastlanmamıştır Talep,öneri ve şikayetlerinizi en kısa sürede çözümlemek için bize; htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden, [email protected], yada 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön