İzmirgaz Hizmet Çok Kötü!

Berat Ç. |

İzmirgaz bizim sokağımızdan 3 ay önce para istedi doğalgaz hizmeti getirmek için. Hepimiz toplanıp paralarımızı ödedik ve 3 ay sonra yani bu ay doğalgazın sokağımıza geleceği söylendi. Fakat eve gelen mektupta hizmetin yoğunluktan dolayı gelemeyeceğini istersek paramızın geri verileceği yazıyor!

3 ay paralarımızı kullandıktan sonra mı aklımıza geldi? O zaman 3 aylık faizlerimizin de ödenmesi gerekmekte? Ya da söz verildiği gibi hizmet getirilmesi gerekmekte!

Kurumsallık sıfır maalesef İzmirgaz'da!

Etiketler :

Abonelik İşlemleri Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berat Ç.
  15 Eylül
  10:57

  Yasal mevzuatlara bu kadar bağlı bir kurumsanız eğer 3 ay sonra hizmet getireceğiz diye para alıyorsanız insanlardan o hizmeti sözünüzü tutup getireceksiniz! Süre dolduktan sonra kalkıp isterseniz paranızı geri verelim diyorsanız o zaman faizi ile verecekseniz! Ne kadar güzel değil mi herkesin parasını 3 ay değerlendirin, sonra olmadı yapamadık biz size parayı geri verelim deyip çok kurumsal bir firma olduğunuzdan bahsedin!

 • 15 Eylül
  10:26

  Sayın Müşterimiz,

  Şikâyetinizi ifade ettiğiniz yazınızda yapılan inceleme sonucunda; 15.06.2015 tarihinde abonelik işlemlerinizin yapıldığı görülmektedir.

  Bu kapsamda servis kutusu imalatı yapılmamış ancak abone kabul edilmiş tüm adresler günlük olarak yapım programına alınarak program çerçevesinde imalat çalışmaları sürdürülmektedir. Bu anlayış içerisinde, bölgenizde servis hattı imalat çalışmalarımız devam etmekte olup, adresinizde en kısa sürede imalat yapılacaktır. Diğer yandan abonelik işlemlerinizin iptal edilmesini istemeniz halinde kurumumuza dilekçe ile başvuru yapabilirsiniz.

  Ayrıca yazınızda; hizmet getirilmesi için bedel ödediğinizi belirtmişsiniz kurumumuza ödenen bedelin Abone Bağlantı Bedeli olduğunun önemle altınız çizmek isteriz.

  Yasal mevzuatlar çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren şirketimizin müşterilerinden herhangi farklı bir bedel adı altında ücret talebinde bulunması mümkün değildir.

  Saygılarımızla,

  İZMİR DOĞALGAZ A.Ş.
  Kurumsal İletişim Müdürlüğü

  Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Çağrı Merkezi : 444 33 35
  Faks : 449 50 50
  E-mail : info@izmirgaz.com.tr
  Link : http://www.izmirgaz.com.tr/bilgiedinme.html