30 Ocak 2014

İzmirgaz Her Şeyimiz Hazır Hala Gazı Vermedi!

İzmirgaz ile ilgili sorunlar hiç bitmiyor. 6 ay Servis Kutusu bekledik. Servis kutusu kondu her şey tamam dedik. Kolon tesisatımızı yaptırdık. İç tesisatımızı yaptırdık. Kombimizi aldık. Tüm projelerimiz onaylandı. Yetkili firmalar gidip Güvence Bedelini ödeyebilirsiniz dediler.

Bornova Şubesine gittim güvence bedelini ödemek üzere yatıramazsınız dedi görevli. Neden diye sorduğumda Servis Kutunuzda gaz yok ondan dedi. Ne kadar zormuş bu işler bıkkınlık geldi artık. Yeter artık benim tüm tesisatım hazır şu gazı verin artık.

Mağduriyetimizi giderip Servis Kutusuna en kısa sürede gaz verilmesini ve sonraki prosedürün hızlı bir şekilde tamamlanmasını talep ediyorum.

Selçuk 188 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sayın Abonemiz, Söz konusu adreste 20/01/2014 tarihinde servis hattı imalatı yapılmış , kaçak ve sızdırmazlık testlerin olumlu cevap vermesi akabinde 30/01/2014 tarihinde gaz arzınız sağlanmıştır. Anlık bilgi ve yardım alabilmeniz için 444 33 35 çağrı merkezimiz ile görüşebilirsiniz. Ayrıca,htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden yada [email protected], aracılığı ile de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Selçuk30 Ocak 2014

    Şikayetimde yazmayı unutmuşum Abone numaramız 360928'dir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön