22 Kasım 2013

İzmirgaz Henüz Kullanmadığım Hizmet İçin 180 TL Fatura!

Yetkili 108/35 sokak Aktepe apt . sakiniyim. Gelen görevli daha kullanıma başlamadığım doğal gaza 180 tl yazdı. Uyardığımız halde tersledi. İzmirgaz müşteri temsilcisini aradığımda da telefona çıkan görevliler kendi hatalarını düzelteceğine saygısızca insanı azarlayarak verdiği hizmet sektöründe nasıl olduklarını gösteriyor.

Personel sorumlunuzun gereğini yapmasını rica ediyorum. Böyle bir iş ahlakı olmaz. Ben her ay faturamın doğruluğunu merak ediyorum artık.

Derya 160 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi28 Kasım 2013

    Sayın Abonemiz ; Kurumsal kültürümüz gereği müşterilerimizden gelen şikayetler İZMİRGAZ tarafından büyük bir titizlikle ele alınarak değerlendirilmektedir. Konuyla ilgili tarafınıza telefon ile detaylı bilgi verilmiştir. 263768 nolu aboneliğiniz ile ilgili sistemlerimiz kontrol edildiğinde 16/11/2013 tarihinde adresinize gelinmiş son endeks 658 olarak tarafınıza hatalı fatura tahakkuk edilmiştir 21/11/2013 tarihinde izmirgaz çağrı merkezimizi arayarak 173603 takip numarası ile hatalı okuma şikayetinizi bildirmiş olmanız üzerine faturanız iptal edilerek vermiş olduğunuz 489 son endeks üzerinden faturanız düzenlenmiştir. Ayrıca Müşteri Hizmetleri Personeli ile ilgili şikayetiniz 174149 takip numarası ile kayıt altına alınmış olup, tarafınıza telefon ile en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Müşteri memnuniyetinin kurumumuz için önemli olduğunu belirtir , vermiş olduğumuz mağduriyetten dolayı özürdileriz. Talep,öneri ve şikayetlerinizi en kısa sürede çözümlemek için bize; htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden, [email protected], yada 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön