23 Ocak 2014

İzmirgaz Gaz Kaçağı Var Kimse Umursamıyor!

Bugün 22 ocak 2014 de apartmanımızda dogalgaz kaçağı vardı apartman kokudan giremiyorduk.
187'yi defalarca aramamıza rağmen cevap vermiyor. Şuan tertibiyle arıyorum halada cevap yok. İzmirgaz'ı aradım bakacaklarını söylediler biz apartmanın ana vanasını kapattık apartmanı havalandırdık.

Apartmanda 13 daire var küçük bebekler yaşıyor ve saat 13:30'dan beridir ( şuan saat 18:10) gelen giden arayan soran yok. Kimse yemek yapamıyor ve evler soğuk. Patlama olsa buradakiler vefat etse kimler hesap verecek?

Doğal Gaz Acil 187; sen neden varsın ki? 6 saattir cevap bile vermiyorsun. İzmirgaz firması siz neredesiniz?

Zeynal 203 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz Kayıtlarımız incelenmiş olup tarafınıza telefon ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. İhbarınızı bıraktığınız acil müdahale merkez personeli gerekli güvenlik önlemlerini almanız konusunda tarafınızı bilgilendirmiş ve ihbarı saha ekiplerine bildirmiştir. Ana iletim hatlarından kaynaklı yoğun koku nedeniyle ilgili alanlarda geçici olarak gaz kokusu duyulmuştur. (7/)24 saat esasına dayalı olarak hizmet veren acil müdahale ve işletme ekiplerimiz, kokunun ortaya çıktığı andan itibaren ilgili alanlarda bulunan binaların kontrollerini tek tek yaparak gerekli güvenlik kontrollerinin ardından gaz arzını sağlamıştır. Kurumumuza bildirilen Talep, Şikayet ve/veye Öneriler Bilgi Edinme Kanunu Çerçevesinde en kısa sürede cevaplanmaktadır . İZMİRGAZ A.Ş. İle ilgili her konuda bize; htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden, [email protected], yada 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön