İbrahim P. Teşekkür Mesajı

İzmirgaz firmasının şikayetime ivedi şekilde ele almasını çok beğendim. İlgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ümit ediyorum hat bağlantısını aynı ivedilikle yaparlar.

İzmirgaz Gaz Hattı Çekilmiyor.

İbrahim P. |

50 m. Uzaklıktaki hattan gaz bağlantısı 8 ay geçmesine rağmen bağlanmıyor. Evimin diğer tarafında 60 dairelik kooperatif var. 40 kişi imza toplayarak verdik. Yollar yeni asfalt yapılacak yaz dönemi geldi. Tekrar tekrar uğraşılıyor. Herkese ekonomik zararı var. Talep belli.

Etiketler :

Abonelik İşlemleri Hat - Tesisat ve güvenliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim P.
  31 Mayıs
  22:14

  Daha önce de belirttiğim gibi, hemen şikayetimle ilgili bağlantı kurdular. Bu nedenle teşekkür ederim. Fakat hattımız çekiliş zamanı veya gaz bağlantımın hangi tarihte bilgisini vermediler. Bu türlü büyük şirket veya kurumların başvuru ve işleyişe karşı planlarının tarihli olması gerekli, olmalı ki bizlerde çoluk çocuk kışı nasıl geçireceğimizi plan yapalım. Üç çocuğum var. Birisi 9 aylık geçtiğimiz kış klima olmadı. Evim 382 m2. Gaz verilmeyecekse bileyim başımın çaresine bakayım. İlgilenen herkese teşekkür ederim.

 • İbrahim P.
  23 Mayıs
  01:43

  İzmirgaz firmasının şikayetime ivedi şekilde ele almasını çok beğendim. İlgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ümit ediyorum hat bağlantısını aynı ivedilikle yaparlar.

 • 22 Mayıs
  17:30

  Sayın Müşterimiz,

  Doğalgazı yaygınlaştırma çalışmalarımız her yıl belirlenen yatırım programı kapsamında devam etmektedir. Bu anlamda, kurumumuza iletilen tüm talepler titizlikle incelenerek kayıt altına alınmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz bölgeyle ilgili çalışma planı yapıldığında sistemimizde kayıtlı bulunan iletişim bilgileri üzerinden bölge sakinlerine telefonla ve doğrudan iletişim yöntemiyle bilgi verilecektir.


  Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Çağrı Merkezi : 444 33 35
  Faks : 449 50 50
  E-mail : info@izmirgaz.com.tr
  Link : http://www.izmirgaz.com.tr/bilgiedinme.html

  Saygılarımızla,

  İZMİRGAZ A.Ş.
  Kurumsal İletişim Müdürlüğü