İzmirgaz Fatura Son Ödeme Tarihi Gelmediği Halde Gazımı Kesmiş!

Doğuş B. |

Bugün akşam eve geldim ve gazımın kesilmiş olduğunu gördüm. Son ödeme tarihi gelmemiş faturalarda kesime girdi herhalde nedir bu acemilik. Bugün cumartesi ve yanlışlık yaparak gazımı kesiyorlar. Yani hafta sonunu bunlar yüzünden soğukta geçireceğim! Ben şimdilik kendim açtım gazı ama mantıklı bir açıklama ve eğer yansıttılarsa kapama ücretinin iptalini bekliyorum...

Etiketler :

Gaz Açma - Kapama Fatura ve Ödemeler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mart
  16:19

  Sayın Abonemiz,

  Kurumumuzla ilgili şikâyetinizi ifade ettiğiniz yazınızda adres ve abonelik bilgilerinizle ilgili bir bilgi bulunmamaktadır. Belirtmiş olduğunuz telefon numarasından ise size ulaşmamız mümkün olmamıştır.
  Adres bilgilerinizi veya abone numaranızı herhangi bir iletişim yöntemi ile bize ulaştırdığınızda şikâyetiniz ele alınarak değerlendirilecek ve tarafınıza bilgi verilecektir.
  Ancak yazınızda gazınızın cumartesi günü kesildiğini ve kurumumuz tarafından kesilmiş olan gazınızı kendiniz tarafından açıldığını ifade etmektesiniz.
  Kurumumuz cumartesi-pazar ve genel tatil günlerinde abone borçlarından dolayı gaz kesme işlemi yapmamaktadır.
  EPDK mevzuatları gereği kurumumuz tarafından kesilen gazın, abone tarafından müdahale edilerek tekrar gaz kullanımına geçilmesi usulsüz gaz kullanımı kapsamına girmektedir. Usulsüz gaz kullanımı tespit edildiğinde, usulsüz doğalgaz kullanımıyla ilgili mevzuatın tanımış olduğu yasal süreçler uygulanacaktır.

  Talep, öneri ve şikâyetlerinizi en kısa sürede çözümlemek için bize;

  İlgili faks numaramız: 449 50 50
  htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden,
  info@izmirgaz.com, ya da 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile
  ulaşabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  İZMİRGAZ A.Ş.
  Kurumsal İletişim Müdürlüğü