İzmirgaz Ekibinin Mahalleye Hat Döşenmesi Sonrası Oluşan Sorun!

Cem Ü. |

İzmir Karabağlar Yeşilyurt semtinde 9103 sokak'da yapılan doğal gaz çalışması sonrası üstün kör yapılan işçilikle apartman önündeki doğalgaz kutu kenarları ve önünde bırakılan kırık ve delikler yüzünden yaşamakta olduğum kot: 2 dairemi su basmış bulunuyor. Konu ile ilgili İzmirgaz firmasına bir türlü şikayetimi dile getiremiyorum ulaşamıyorum da. Sokağın bütün yağmur suları evimin yatak odasını dolmakta. Acilen İzmirgaz ekibinin şahsımla iletişime geçip kapıdaki yarım bıraktıkları kırık ve delikleri beton atarak onarmalarını rica ediyorum. Aksi takdirde Çekmiş olduğum fotoğraflar ve gerekli deliller ile evimdeki maddi hasarda dahil avukatıma teslim edip durumu mahkemeye taşıyacağım.

Etiketler :

Hat - Tesisat ve güvenliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cem Ü.
  19 Kasım
  13:49

  Tarafınızdan konu ile ilgili arandım fakat verilen cevap ve gelen ekip arkadaşlarının cevabına istinaden size kırıkların bulunduğu yer ile ilgili resimleri mail adresinize gönderdim. En yakın zamanda tarafınızdan konu ile ilgili dönüş ve çözüm bekliyorum. Malum kışa girdik evime her yağmurda su girmekte

 • Cem Ü.
  19 Kasım
  13:46

  Tarafınızdan ilgililerce arandım benden istenilen ve kırıklarla ilgili detayları gösteren fotoğrafları mail adresinize gönderdim çözüm için en yakın zamanda sizlerden haber bekliyorum. Malum kışa girdik ve her yağmurda evime su girmekte.

 • 30 Ekim
  12:11

  Sayın Abonemiz,


  Söz konusu şikayetiniz 313802 takip numarası ile kayıt altına alınarak ilgili saha ekipleri ile paylaşılmıştır.

  Sonuç olarak; şikayetiniz ile ilgili saha ekiplerimiz tarafından gerekli kontroller yapılarak tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  İZMİR DOĞALGAZ A.Ş.
  Kurumsal İletişim Müdürlüğü


  Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Çağrı Merkezi : 444 33 35
  Faks : 449 50 50
  E-mail : info@izmirgaz.com.tr
  Link : http://www.izmirgaz.com.tr/bilgiedinme.html