15 Mart 2014

İzmirgaz Doğalgaz Talebimizle İlgilenmiyor!

03.03.2014 tarihinde yeni satın aldığım evime doğalgaz bağlanması için başvuruda bulunmak üzere İzmirgaz Buca şubesine gittim. Şubedeki yetkili arkadaşlar binamızda kutu olmadığı için gaz bağlanamayacağını söylediler. Konuyla alakalı başvuruda bulunmamı söylediler.

Bende evi satın aldığım müteahhidi arayarak sorduğumda haziran 2013 tarihinde başvuru yaptıklarını fakat hala kutunun gelmediğini belirttiler.

Satın aldığım binanın yanında bulunan apartmanlarda doğalgaz kullanılmakta ve binamıza 15 metre mesafede ana doğalgaz şebeke dağıtıcısı bulunmaktadır. Evde 1 yaşında kızım bulunmakta. Konuyla alakalı mağduriyetimizin giderilmesini rica ediyorum.

Adres: Yenigün mah. 268/6 sok. no:12/6 Buca/İzmir

Yasin 205 Okunma

Cevaplar

  • Yasin 17 Mart 2014

    Neredeyse 1 yıl olmak üzere Şubenizden bize 1 kişinin başvurusu yeterli denildiği için komşularımızla başvuruda bulunmadık. Eğer yatırım projesinde öne çıkması için komşularımızla beraber başvuru yapmamız gerekiyorsa hepimiz başvuru yapabilirz.

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi17 Mart 2014

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu adresiz ile ilgili talebiniz 190605 takip numarası ile kayıtlarımıza eklenmiş olup, 2014 yılı yatırım programı dahilinde değerlendirmeye alınacaktır Adresiniz abonelik işlemlerine açıldığında www.izmirgaz.com.tr kurumsal web sitemizde yayınlanacak olmasının yanı sıra talep kaydınızın alındığı iletişim bilgileriniz üzerinden de tarafınıza bilgi verilecektir., İZMİRGAZ A.Ş. İle ilgili her konuda bize; htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden, [email protected], yada 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön