12 Eylül 2013

İzmirgaz Doğalgaz İstiyoruz!

637/56 Yeşil bağlar mahallesinde oturmaktayım. Mahallemizin tüm sokaklarına doğalgaz hattı döşenmişken komşularımız doğalgaz kullanmaya başlamışken bizim sokağımızda doğalgaz hattı döşenmemiştir? Sokağımıza doğalgaz hattı istiyoruz bununla ilgili defalarca aradım dilekçe verdik fakat 2013 yılı içerisinde yapılmayacağını söylediler bunun nedeni nedir anlamış değilim 12-13 bina bulunan mahallemizin günahı nedir.

Herkes gibi dört gözle doğalgaz bekliyoruz ve bütün daireler doğalgaz hattı çekilmesi halinde evlerine doğalgaz döşetecekler. İlgilenmenizi rica ederim. bu senede doğalgazsız kalmak istemiyoruz. Uydurduğunuz dilekçe verin sözlerine de itimadımız kalmadı.

Duygu 112 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi28 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili olarak tarafınıza telefon ile bilgi verilmiş olup, Talep,öneri ve şikayetlerinizi en kısa sürede çözümlemek için bize; htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden, [email protected], yada 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Duygu 17 Eylül 2013

    izmirgaz okadar vurdum duymaz ve işini aksatabilen bir firmaki koca bucade aka sokakları yan sokakaları ön sokakaları doğal gaz geçirirken küçücük mahallere doğalgaz döşeyemiyorlar. böyle bir sürür ufak mahalleler bulunmaktadır. her aradığımızda dilekçe verin diyorlar ama doğalgaz olan mahallelerin hiçbiri dilekçeyle döşenmedi. arada kalan mahallelerin günahı nedir anlamış değilim ?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön