İzmirgaz Doğalgaz Firması 3-4 Metre Boruyu Çekmiyor!

Uğur A. |

İzmirgaz firması hakkında şikayette bulunacağım... Sokağımızda doğalgaz hattı olmasına rağmen binamıza yaklaşık 3-4 metrelik boru hattının çekilmesi yapılamıyor. 2016 yılı içerisinde de bağlanamayacağı bilgisi aktarıldı. Biz bina da oturanlar olarak ücreti ne kadar ise bir hafriyat firmasına bu işlemi yaptırtmak istiyoruz ve binamızda doğalgaz gelmesini istiyoruz. Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.

Etiketler :

Abonelik İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur A.
  13 Mayıs
  14:13

  Merhabalar; hala doğalgaz yok. Firmaya gittiğimizde İzmirgaz a. ş olarak zarar beyan ediyorlarmış ve ondan yaygınlaştırma durdurulmuş. Siz kullanıcılara ulaşmaz iseniz zarar etmeniz kaçınılmazdır. İyi günler dilerim.

 • Uğur A.
  08 Şubat
  09:14

  Merhabalar; hala sokaktaki ana borudan apartmanımıza hat çekilmedi. Genel de yeni yapılan apartmanlara İzmirgaz doğalgaz kutusunu hemen getirmekte idi. 2016 yılı ilk aylarında planda gözükmemekte diyorlar. Sonuç olarak 5 daire 100 TL'den her ay 500 TL fatura yapar. Konu hakkında yardımlarınızı rica ediyorum.

 • Uğur A.
  03 Şubat
  10:03

  Merhabalar; yaygınlaştırma çalışması sürecinde biz sokağımıza ya da mahallemize doğalgazın ulaşmasını istemiyoruz. Benim oturduğum binanın 5-6 metre önünden doğalgaz hattı geçmektedir. Ki normal de doğalgaz kutusunun bina yapılması bittikten sonra getirilmesi lazım. Konu hakkında mağduriyetimiz var binamız yeni ve ısınma problemi çekiyoruz. Konu hakkında yapılabilecek yardımlarınızı rica ediyorum. Sayg.

 • 03 Şubat
  09:43

  Sayın Müşterimiz,

  Söz konusu adresiniz ile ilgili inceleme yapıldığında 01.02.2016 tarihinde çağrı merkezimiz ile görüşerek 351801 takip numarası ile talep kaydınızın oluşturulduğu görülmektedir.

  Doğalgazı yaygınlaştırma çalışmalarımız her yıl belirlenen yatırım programı kapsamında devam etmektedir. Bu anlamda, kurumumuza iletilen tüm talepler titizlikle incelenerek kayıt altına alınmaktadır.

  Belirtmiş olduğunuz bölgeyle ilgili çalışma planı yapıldığında sistemimizde kayıtlı bulunan iletişim bilgileri üzerinden bölge sakinlerine telefonla ve doğrudan iletişim yöntemiyle bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,

  İZMİR DOĞALGAZ A.Ş
  Kurumsal İletişim Müdürlüğü


  Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Çağrı Merkezi : 444 33 35
  Faks : 449 50 50
  E-mail : info@izmirgaz.com.tr
  Link : http://www.izmirgaz.com.tr/bilgiedinme.html