12 Haziran 2013

İzmirgaz Doğalgaz Çalışmasında Apartmanımızın Merdivenini Yıktılar!

184 sokak. no: ** , *** apartmanında ikamet ediyoruz. (Buca) Doğalgaz çalışması sırasında sokağımıza gelen kepçe ve benzeri iş makinaları apartman girişimizde bulunan iki basamaklı merdiveni kırıp atmıştır. Yol çalışması sırasında belki düzeltirler diye bekledik ancak yapmadılar. Apartman girişimizde kırık olan ve parçaları öylece bırakılan merdiven nedeni ile sıkıntı yaşıyoruz. Apartmanımızda 5 hane kiracı olarak oturmaktayız ve ev sahibimiz de merdivenimizi yaptırmıyor.

Kırık olan merdiven sayesinde çocuklarımız ve yaşlılarımız düşüyor. Bu konuda apartmanımıza karşı yapılan bu yanlışlığın bir an önce düzeltilmesi ve tarafımıza dönüş yapılmasını rica ederiz.

Özlem 53 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi13 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz Doldurmuş olduğunuz formdaki adres bilgileriniz eksik olduğundan talebiniz değerlendirmeye alınamamıştır. Konuyla ilgili tarafınıza iletişime geçilmek istenmiş olup ulaşılamamıştır. İZMİRGAZ A.Ş. İle ilgili her konuda bize; htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden, [email protected], yada 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Özlem26 Haziran 2013

    Sonuç alamadığım için memnuniyetsizliğim devam etmekte..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön