11 Nisan 2013

İzmirgaz Doğalgaz Çalışmaları Her Tarafı Çamur İçinde Bıraktı!

İzmirgaz firmasının kendi sitesine baktım ancak şikayetten sitede mail adresi yok. Koca yaz mevsimi hiçbir şey yapmayıp yağmurlar başladıktan sonra doğalgaz çalışmalarını başlatmanın mantığını hala anlamış değilim. Gülyaka mah. 3011 sok. her tarafı çamur içinde. Bir de "Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. " tabelasını dalga geçer gibi her çalışmanın önüne koymuşlar.Sokak baştan aşağı hendekler oluştu. İrili ufaklı kum yığınları var. En ufak bir yağmur yağdığında her taraf çamur oluyor.

Boru döşemek için açılan çukurlar ise asfaltlanıp kapatılmadığından dolayı açık bir şekilde duruyor. Herkes bata çıka gidiyor. Çalışanlar daha dikkatli çalışmaları konusunda uyarılmalı.

Nuri 92 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Söz konusu şikayetiniz ile ilgili sorun çözülmüş olup, tarafınıza telefon ile detaylı bilgi verilmiştir. İZMİRGAZ A.Ş. İle ilgili her konuda bize; htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden, [email protected], yada 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. MÜŞTERİ HİZMETLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön