İzmirgaz Doğalgaz Bağlantısı Hala Yapılmadı!

Ertan A. |

2013'te İzmirgaz'a başvurmamıza rağmen ve buraya yazmış olduğumuz şikayete istinaden hala Zafertepe Mahallesi'nin bir bölümü yani 540 Sokak hariç doğalgaz bağlanmamış bir çalışmada yapılmamıştır. Sadece İzmirgaz klasik kaydınız alınmıştır çalışmalar başlayınca bilgi verilecektir mesajını ilettiler. 2015 yılına girdik hala bir çalışma yok bilgi de yok. En kısa zamanda doğal gaz bekliyoruz.

Etiketler :

Abonelik İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mart
  16:19

  Sayın Müşterimiz,

  Talebinizi ifade ettiğiniz yazınız üzerine sistemimizde gerekli kontroller yapıldığında söz konusu adresiniz ile ilgili talep kayıtlarınızın oluşturulduğu görülmektedir.

  Doğalgazı yaygınlaştırma çalışmalarımız her yıl belirlenen yatırım programı kapsamında devam etmektedir. Bu anlamda, kurumumuza iletilen tüm talepler titizlikle incelenerek kayıt altına alınmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz bölgeyle ilgili çalışma planı yapıldığında sistemimizde kayıtlı bulunan iletişim bilgileri üzerinden bölge sakinlerine telefonla ve doğrudan iletişim yöntemiyle bilgi verilecektir.  Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Çağrı Merkezi : 444 33 35
  Faks : 449 50 50
  E-mail : info@izmirgaz.com.tr
  Link : http://www.izmirgaz.com.tr/bilgiedinme.html

  Saygılarımızla,

  İZMİRGAZ A.Ş.
  Kurumsal İletişim Müdürlüğü