17 Mart 2014

İzmirgaz Borcumu Yok Gazımızı Kesiyor Açmaya Gelmiyor!

Cuma günü öğleden sonra saat 15:00 sonra evden çıktık. Ertesi gün bir geldik gazımız kilitlenmiş. Sisteme baktık borcumuz yok. Hafta sonu müşteri hizmetleri çalışmıyor. Pazartesi günü sabahtan arıyoruz. 5 ay önce yaptığımız tadilat ve kendi personellerinin onayladıkları tadilattan gaz açma belgesi sistemde gözükmüyormuş.

Belgeyi bize soruyorlar, hafta sonunda gaz kesen ancak aradığınızda muhatap bulunamayan bir firma. Web sayfanızda gururla 491000 aboneye ulaştığınızı belirtiyorsunuz ancak bu kadar aboneye hafta sonu ulaşabilecekleri müşteri temsilci koyamıyorsunuz.

Oldu olacak hafta sonları gaz da vermeyin herkese rahat edin. 1 çocuk, 1 bebek buz gibi evde yaşattığınız için tebrik ederiz!

Derda 262 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi19 Mart 2014

    Sayın Abonemiz, Kurumumuzla ilgili şikâyetinizi ifade ettiğiniz yazınızda adres ve abonelik bilgilerinizle ilgili bir bilgi bulunmamaktadır. Belirtmiş olduğunuz telefon numarasından ise size ulaşmamız mümkün olmamıştır. Adres bilgilerinizi veya abone numaranızı herhangi bir iletişim yöntemi ile bize ulaştırdığınızda şikâyetiniz ele alınarak değerlendirilecek ve tarafınıza bilgi verilecektir. İlgili faks numaramız: 449 50 50 Talep, öneri ve şikâyetlerinizi en kısa sürede çözümlemek için bize; htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden, [email protected], ya da 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi de hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön