05 Ekim 2013

İzmirgaz Balçova Eğitim Mahallesi Doğalgaz İle Isınamadı!

Balçova eğitim mahallesi Ata caddesinde oturmaktayım. Sene başından beri Eğitim mahallesi bu kış doğalgaz ile ısınacak diye haberler çıkardılar. Aradık telefonla görüştük muhtarla görüştük, en geç mayıs dediler. sonra ağustosa kaldı. Kimi yerlere verdiler de benim evimin 50 mt ilerisinde var mesela. Biz bu arada eve tesisatımızı döşettik. En son 9 eylül de Belediye başkanı Sayın Çalkaya ile yapılan yüz yüze görüşmede kasımda tamamen döşenmiş olacak denildi.

Biz de sevindik. Soğuklar başladı. Bende 03. 10. 2013 e İzmirgaz'dan yetkili olduğunu söyleyen bayan bana önümüzdeki yıla kaldığını söyledi. Belediye artık buna bir el atmalı. Bu kadar da olmaz.

Levent 236 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi25 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili olarak tarafınıza telefon ile bilgi verilmiştir. Balçova ilçesi servis hattı imalat çalışmalarımız devam etmekte olup, adresiniz aboneliğe açıldığında www.izmirgaz.com.tr kurumsal web sayfamızdan yayınlanacaktır İZMİRGAZ A.Ş. İle ilgili her konuda bize; htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden, [email protected], yada 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Levent08 Ekim 2013

    Bugune Kadar ki görüşmelerimde gördüm ki biz istersek olur istemezsek olman gibi tekelci bir zihniyet içindeler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön