07 Ekim 2013

İzmirgaz Bağlanmayan Doğalgaz!

Başarı caddesi no 140 da oturmakta olan 8 daire sahibiyiz. Evlerimize taşınır taşınmaz doğalgaz tesisatını yaptırdık. 8 numaradaki komşumuz O** bey apartman adına dilekçe vererek doğalgaz talebinde bulundu. 4 aydır hala doğalgaz bekliyoruz. Nereye başvursak boş. Belediye İzmirgaz'a gidin diyor oraya gittiğimizde İzmirgaz bizle ilgisi yok belediyeye gidin diyor bizlerde ne yapacağımızı şaşırdık.

Kış geldi çoluk çocuk yaşlılar var. Mahallede bulunan bütün komşular doğalgaz kullanıyor bize gelince kutu yok. Bu kutuyu koymak bu kadar mı zor .Kendinizi bizim yerimize koyun kış kıyamette ne yapalım. Lütfen gereğini yapın halkı da zor durumda bırakmayın.

Aşkın 133 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi26 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz; Konu ile ilgili olarak tarafınıza telefon ile bilgi verilmiştir. Buca ilçesi servis hattı imalat çaışmalarımız devam etmekte olup, adresiniz aboneliğe açıldığında www.izmirgaz.com.tr kurumsal web sayfamızdan yayınlanacaktır İZMİRGAZ A.Ş. İle ilgili her konuda bize; htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden, [email protected], yada 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön