İzmirgaz Apartmanımızın Önünü Kazıp Gittiler!

Vedat G. |

İzmirgaz'daki muhteşem arkadaşlar kepçeler ile gelip apartmanımızım önünü kazıp başka apartmana doğalgaz hattı çektiler. Çekinde siz orayı öylece bırakıp kaçtınız arkadaş. 3 aydır tozdan uyuyamıyoruz. Sen öylece bırakıp gitmeye hakkın yok, gelin pislinizi temizleyin kazdınız yerin asfaltını atarsınız koskoca firma ya yazıklar olsun kaz kaç git işinizi doğru düzgün yapın. Millete hizmet götüreceğim diye apartmanın önünü bozdunuz çoluk çocuk oynuyor ayıptır ya sizin pisliğinizi çekmek zorunda değiliz.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Mayıs
  17:29

  Sayın Müşterimiz;

  Kurumumuz; yaşadığı topluma, abone ve çalışanlarına yönelik sorumluluklarını yerine getirmek adına; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında oluşturulan Entegre Yönetim Sistemi ile kurumun hizmet ve yönetim ilkeleri belirlenerek belgelendirilmiştir.
  Belirtilen prensipler doğrultusunda İzmir’i doğalgazla buluşturma çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Yazınızda ifade etmiş olduğunuz aksaklıklarla ilgili gerekli kontroller yapılacaktır.
  Kazı çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfalt işlemleri için kurumumuz tarafından İzmir Büyükşehir Belediyesi AYKOME Müdürlüğü' ne başvuru yapılmaktadır.  Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Çağrı Merkezi : 444 33 35
  Faks : 449 50 50
  E-mail : info@izmirgaz.com.tr
  Link : http://www.izmirgaz.com.tr/bilgiedinme.html

  Saygılarımızla,

  İZMİRGAZ A.Ş.
  Kurumsal İletişim Müdürlüğü