İzmirgaz Açma Kesme Adı Altıda Para Kesiyor.

Hamid Namdar İ. |

Fatura 42.37 + ara tahakkuk 24.27 + açma kesme 31.68 toplam = 97.32 TL. y o r u m s u z! Arkadaşlar yorumu size bırakıyorum. 32 TL açma kesme ücretimi olurmuş. Ayrıca ara tahakkuk neyin nesi?. Zaten günlük faiz de alıyorsun ayrıca gazı ne diye kesiyorsun insanları mağdur ediyorsun kardeşim.

İçeride misli misli teminatımız var en kötüsü oradan tahsil edersin kendini kafadan güvenceye almışsın. Herkes bizim gibi kuzu kuzu 31.68 TL kesme parasını yatırıyor, kimsenin gıkı çıkmıyor. Vatandaşı bu konuda duyarlı olmaya davet ediyorum. Bu kesme fiyaskolarına karşı... !

Etiketler :

Gaz Açma - Kapama Fatura ve Ödemeler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Haziran
  17:07

  Sayın Abonemiz,

  Kurumumuzla ilgili şikâyetinizi ifade ettiğiniz yazınızda adres ve abonelik bilgilerinizle ilgili bir bilgi bulunmamaktadır. Belirtmiş olduğunuz telefon numarasından ise size ulaşmamıza rağmen doğru bilgilere erişilemediğinden sorgulama mümkün olmamış, tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılamamıştır.

  Adres bilgilerinizi herhangi bir iletişim yöntemi ile bize ulaştırdığınızda talebiniz değerlendirilecek ve tarafınıza bilgi verilecektir

  Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Çağrı Merkezi : 444 33 35
  Faks : 449 50 50
  E-mail : info@izmirgaz.com.tr
  Link : htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html

  Saygılarımızla,

  İZMİRGAZ A.Ş.
  Kurumsal İletişim Müdürlüğü