24 Haziran 2015

İzmirgaz Açma Kesme Adı Altıda Para Kesiyor.

Fatura 42.37 + ara tahakkuk 24.27 + açma kesme 31.68 toplam = 97.32 TL. y o r u m s u z! Arkadaşlar yorumu size bırakıyorum. 32 TL açma kesme ücretimi olurmuş. Ayrıca ara tahakkuk neyin nesi?. Zaten günlük faiz de alıyorsun ayrıca gazı ne diye kesiyorsun insanları mağdur ediyorsun kardeşim.

İçeride misli misli teminatımız var en kötüsü oradan tahsil edersin kendini kafadan güvenceye almışsın. Herkes bizim gibi kuzu kuzu 31.68 TL kesme parasını yatırıyor, kimsenin gıkı çıkmıyor. Vatandaşı bu konuda duyarlı olmaya davet ediyorum. Bu kesme fiyaskolarına karşı... !

Hamid 445 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi25 Haziran 2015

    Sayın Abonemiz, Kurumumuzla ilgili şikâyetinizi ifade ettiğiniz yazınızda adres ve abonelik bilgilerinizle ilgili bir bilgi bulunmamaktadır. Belirtmiş olduğunuz telefon numarasından ise size ulaşmamıza rağmen doğru bilgilere erişilemediğinden sorgulama mümkün olmamış, tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılamamıştır. Adres bilgilerinizi herhangi bir iletişim yöntemi ile bize ulaştırdığınızda talebiniz değerlendirilecek ve tarafınıza bilgi verilecektir Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezi : 444 33 35 Faks : 449 50 50 E-mail : [email protected] Link : htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Kurumsal İletişim Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön