25 Ocak 2014

İzmirgaz 3 Gündür Doğalgazım Yok!

İlk öncelikle ben böyle bir sorumsuz bir firma görmedim ayıp valla. 3 gündür doğalgazımız yok her gün en az 10 kez arıyoruz her aradığımızda yalandan adres sorup en kısa zamanda gazınız açılacaktır deniliyor ama boş.

Biz aramaktan bıktık İzmirgaz bahane üretmekten bıkmadı. Onların yüzünden 3 gündür bütün apartman soğuktan evde duramıyor, yemek yapamıyor.

Şu yazdığımı birileri gördün artık da şunlara sorumsuzluğunun cezası verilsin. Memlekette millet para kazanamazken bunlar oturduğu yerden parayı götürüyorlar. Helal olmasın ne diyelim demekle de olmaz.

İnşallah yazdığım bu şikayet amacına ulaşır bu sorumsuzlar yüzünden millet mağdur olmaz.

Kubilay 287 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Konu ile ilgili tarafınıza telefon ile ulaşılamamıştır. Söz konusu İhbarınızı bıraktığınız acil müdahale merkez personelleri gerekli güvenlik önlemlerini almanız konusunda tarafınızı bilgilendirip, ihbarı saha ekiplerine bildirmektedir. Ana iletim hatlarından kaynaklı yoğun koku nedeniyle ilgili alanlarda geçici olarak gaz kokusu duyulmuştur. (7/)24 saat esasına dayalı olarak hizmet veren acil müdahale ve işletme ekiplerimiz, kokunun ortaya çıktığı andan itibaren ilgili alanlarda bulunan binaların kontrollerini tek tek yaparak gerekli güvenlik kontrollerinin ardından gaz arzını sağlamıştır. Yaşanmış olan geçici sıkıntı için özür dileriz. İZMİRGAZ A.Ş. İle ilgili her konuda bize; htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden, [email protected], yada 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön