İzmirgaz 11 Gündür Soğukta Oturuyoruz!

Rukiye Ç. |

Evimize yeni taşındık 11 gündür bu soğukta doğalgaz için uğraşıyoruz ancak bizi mağdur durumda bıraktılar. Biz arama beklerken arama yapmadan evde yoklar diye geri gittiler. Biz çalışan insanız her dakika evde durmamız mümkün değil ancak çalışanlar yapacak bir şey yok kural gereği aranmıyorsunuz diyerek üste çıkmaya çalışmıştır!

Bize tarih ve saat verilmiş olsaydı zaten bir şekilde izin ayarlanıp evde olunurdu İzmirgaz tarafındaki hiçbir şekilde yetkiliye ulaşamamaktayız. Çözüm arayacak biri çıkmıyor karşımıza bu yetkililer nerede? Bu insanlar sıcak evlerinde otururken biz soğuk evde mağdur durumdayız...

Etiketler :

Abonelik İşlemleri Gaz Açma - Kapama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ocak
  08:40

  Sayın Müşterimiz,

  Kurumumuzla ilgili şikâyetinizi ifade ettiğiniz yazınızda, adres bilgileriniz ve abone referans numaranız bulunmadığından şikâyetiniz değerlendirmeye alınamamıştır. Söz konusu bilgileri almak üzere tarafınıza 23.01.2016 ve 25.01.2016 tarihlerinde telefon ile ulaşılmaya çalışılmış görüşme sağlanamamıştır.

  Adres bilgilerinizi ya da abone numaranızı herhangi bir iletişim yöntemi ile bize ulaştırdığınız da, şikâyetiniz ele alınarak değerlendirilecek ve tarafınıza bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,

  İZMİR DOĞALGAZ A.Ş.
  Kurumsal İletişim Müdürlüğü


  Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  Çağrı Merkezi : 444 33 35
  Faks : 449 50 50
  E-mail : info@izmirgaz.com.tr
  Link : http://www.izmirgaz.com.tr/bilgiedinme.html