22 Haziran 2015

İzmir Turizm Bu Kadar Terbiyesiz Muavin Görmedik!

Bakın, normalde şikayeti buraya yazmayacaktım. Fakat telefonlara bile cevap vermediğiniz için buraya, hatta tüm şikayet sitelerine yazıyorum ki herkes görsün. Direk konuya geçiyorum.

17.06.2015 tarihli Gebze-İzmir aracında annemler seyahat ediyordu. Otobüste görevli olan muavinin yiyecek-içecek dağıttığı sırada annem bir adet tuzlu kraker almış. Ve muavine demiş ki; "Bir tane de şundan alabilir miyim? "Şimdi bu sorunun üstüne muavin hayır dese bile farketmez, kuraldır alınmıyordur sorun değil. Fakat sizin densiz muavininiz aynen şöyle diyor; "Burayı açık büfe mi zannettiniz?" Bu terbiyesizliğin üstüne annem sakinliğini koruyup diyor ki; "Normalde her firma fazla fazla veriyor." Muavininiz saygısızlığına devam etmiş.

Eren 665 Okunma

Cevaplar

  • Eren22 Haziran 2015

    17.06.2015 tarihli Gebze-İzmir aracında annemler seyahat ediyordu. Otobüste görevli olan muavinin yiyecek-içecek dağıttığı sırada annem bir adet tuzlu kraker almış. Ve muavine demiş ki; "Bir tane de Şundan alabilir miyim? " Sizin densiz muavininiz aynen şöyle diyor; "Burayı açık büfe mi zannettiniz? " Bu terbiyesizliğin üstüne annem sakinliğini koruyup diyor ki; "Normalde her firma fazla fazla veriyor. " Muavininiz ise; "o firmalarda 80 TL'ye bilet alıyorsunuz burada 50 TL. Açık büfe değil burası, bilet parasına göre muamele. " Seyahat bitişinde de annemler "Gece boyu uyudunuz o kadar çağırdık gelmediniz" diyince, muavin "Napıyım gece herkesin başında mı dikileyim" diyor. Daha anlamakla bitmez

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön