İzmir Turizm Bu Kadar Terbiyesiz Muavin Görmedik!

Eren A. |

Bakın, normalde şikayeti buraya yazmayacaktım. Fakat telefonlara bile cevap vermediğiniz için buraya, hatta tüm şikayet sitelerine yazıyorum ki herkes görsün. Direk konuya geçiyorum.

17.06.2015 tarihli Gebze-İzmir aracında annemler seyahat ediyordu. Otobüste görevli olan muavinin yiyecek-içecek dağıttığı sırada annem bir adet tuzlu kraker almış. Ve muavine demiş ki; "Bir tane de şundan alabilir miyim? "Şimdi bu sorunun üstüne muavin hayır dese bile farketmez, kuraldır alınmıyordur sorun değil. Fakat sizin densiz muavininiz aynen şöyle diyor; "Burayı açık büfe mi zannettiniz?" Bu terbiyesizliğin üstüne annem sakinliğini koruyup diyor ki; "Normalde her firma fazla fazla veriyor." Muavininiz saygısızlığına devam etmiş.

Etiketler :

İkram Servis Hizmeti Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Eren A.
    22 Haziran
    11:11

    17.06.2015 tarihli Gebze-İzmir aracında annemler seyahat ediyordu. Otobüste görevli olan muavinin yiyecek-içecek dağıttığı sırada annem bir adet tuzlu kraker almış. Ve muavine demiş ki; \"Bir tane de Şundan alabilir miyim? \" Sizin densiz muavininiz aynen şöyle diyor; \"Burayı açık büfe mi zannettiniz? \" Bu terbiyesizliğin üstüne annem sakinliğini koruyup diyor ki; \"Normalde her firma fazla fazla veriyor. \" Muavininiz ise; \"o firmalarda 80 TL\'ye bilet alıyorsunuz burada 50 TL. Açık büfe değil burası, bilet parasına göre muamele. \" Seyahat bitişinde de annemler \"Gece boyu uyudunuz o kadar çağırdık gelmediniz\" diyince, muavin \"Napıyım gece herkesin başında mı dikileyim\" diyor. Daha anlamakla bitmez