14 Mayıs 2013

İzmir Minibüsçüler Odası Denetim Yapılmasını İstiyoruz!

Sakarya Kocaeli arası çalışan (Atan Kardeşler- İs Tur - İzmit Adapazarı Koop) 3 firmanın birleşmesinde oluşan firma. 18 kişilik araca 28 kişi bindiriliyor 50 km hızla giderken biranda 150 km hızı yapıyor 88 km hız ihlaline uyulmuyor yapılan şikayetler sonucu 2 gün denetim yapılıyor sonrada boş veriliyor. Saatli belediye otobüsleri koyamıyor mu belediyeler,? İzmit Adapazarı arasına . Tren yolu çalışması nedeniyle trenin olmayışından yolcular mecburiyetten kullanmak zorunda kalıyor.

Şikayetler belediye ve trafik tarafından dikkate alınmıyor. Alınsa yollarda denetim yapılır , bazı araçlar çok eski ve bakımsız, farklı bir alternatifimiz yok maalesef bunlara mecbur kalıyoruz.

Halil 116 Okunma

Cevaplar

  • Halil 18 Mayıs 2013

    BAŞLIK İZMİR DEĞİL KOCAELİ İZMİT OLMASI GEREKİYOR YANLIŞ YAZILMIŞTTIR

  • Halil 18 Mayıs 2013

    SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BU YOLCULUK YAPAN HALKI BUNLARA MECBUR ETTİNİZYA İKİ ŞEHİR ARASINA TOPLU TAŞIMACILIK KOYAMADINIZ. BİRDE DOLMUŞCU AKILVERİYOR GÖCÜĞE GİDERKEN DE MİNİBÜSLERLE GİDECEN BEN GEÇ GİDİYORLAR DİYİNCE 2 AKTARMADA GİDERSİN DİYE YAPIŞTIRIYOR CEVABI BENDE AZARLAYINCA İNDİRDİ ADAMLAR İZMİTE GİDENE KADAR EN ERKEN 45 DK. BENADAPAZARINDAN BİNİP GÖLCÜKTE İNİYORUM 40DK. İNSAN GİBİ MUAMELE GÖRÜYORUM AYAKTA YOLCU YOK KİMSE TEHTİT ETMİYOR YOLCUYU ÜZERİNE YÜRÜMÜYOR SAYGI GÖRÜYORUM BENİM MERAK ETTİĞİM BU KİŞİLERİN KUTU GİBİ AHIR GİBİ KOKAN ARABALARA ÇALIŞMA İZNİ NASIL VERİLİYOR MODEL ARANMIYORMU ARAÇLAR EN GENÇ ARAÇLARI 8-9 YAŞINDA BEN ADAPAZARI KARASUDA OTURUYORUM KARASU MİNİBÜSLERİNE ADAPAZARI KARASU KOCAALİ ÇALIŞAN ARAÇLARA MODEL İSTENİYORDA ARAÇLAR EN FAZLA 2-3 YAŞINDA YENİ ARAÇLAR BU OLAY İZMİT ADAPAZARI DERİNCE ÇALIŞAN ARAÇLARDAN NASIL İSTENEMİYOR BİZ İNSAN DEĞİLMİYİZ DEVLETİN KANUNUNLARI EŞİTTİR HEKESE SADECE UYGULAYICILAR ÖNEMLİDİR GÖREVİNİ YAPAMAYAN BIRAKSIN BIRAKMIYORSA GÖREVİNDEN ALINIR BİLDİĞİM KADARIYLA. TEMENNİM HERKEZ GÖREVİNİ YAPACAKTIR GEREKLİ CEZAİ İŞLEM UYGULANACAKTIR..... BENİM GİBİ ÇOK KİŞİ ŞİKAYETCİ AMANEREYE ŞİKAYET EDECEK BİLMİYOR SORDUĞUNDA BELEDİYELERİN ULAŞTIRMA DAİRESİNE ŞİKAYETTE BULUNACAKSINIZ DİYORLAR ARAŞTIRINCA ....... BU NEDENLE KİMSE ŞİKAYETİNİ TAM OLARAK ULAŞTIRAMIYOR.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön