Toplam çözüm sayısı
..

İzmir Konak Belediyesi

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.1

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 438

İzmir Konak Belediyesi

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.1  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
 
Son bir yılın verileri
profile-icon
profile-icon

9 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
  • 1704görüntüleme
  • 26 Haziran 2020 22:59
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

İzmir Konak Belediyesi Çöp Konteyneri Problemi

Ben Konak belediyesine bağlı Güngör mahallesinde oturuyorum. Mahallemizde çöp konteyneri var fakat çöp atamıyoruz. Bir başka sokağa yönlendiriliyoruz,...

Feride'nin Teşekkür Mesajı
  • 26 Haziran 2020 22:59

“Şikayetimiz üzerine mahallemize gelen bizi dinleyen değerli muhtarımız ve belediye yetkililerine teşekkür etmek isterim. Sorunumuza çok kısa sürede dönüş sağlandı iyi ki varsınız.”

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

İzmir Konak Belediyesi bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
İzmir Konak Belediyesi henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

İzmir Konak Belediyesi

İzmir Konak Belediyesi Hakkında

Konak Belediyesi, İzmir'in en gelişmiş ve en büyük ilçelerinden biri olan Konak'ın tüm şehircilik ile belediyecilik faaliyetlerini üstelenen kurum olarak görev almaktadır. Konak Belediyesi başkanı önderliğinde yürütülen faaliyetler, eğitimden sosyal yaşama, ulaşımdan spora, sanattan kültüre pek çok farklı alanı kapsamakta olup, Konak'ta ikamet eden vatandaşların daha huzurlu, güvenli ve refah dolu bir yaşam sürmeleri amacıyla yürütülmektedir. Konak Belediyesi, özgür, yenilikçi ve çağdaş bir yönetim anlayışı sergilemekte olup, tüm bu faaliyetleri Konak'taki vatandaşlarına daha iyi bir yaşam sunabilmek adına gerçekleştirmektedir. Konak Belediyesi, belediye sınırları içerisindeki tüm vatandaşlarını eşit derecede önemsemekte olup çalışmalarını bu titizlik ve öngörü ile sürdürmektedir. Konak Belediyesi resmi internet sitesi üzerinden vatandaşlar, belediye binasına gitmek durumunda kalmadan pek çok resmi işlemini gerçekleştirebilmektedir. Buna ek olarak belediyenin dahil olduğu proje ve yatırımlar, belediye başkanları ve başkan yardımcıları, güncel organizasyon şemaları ve iç denetim birimleri gibi Konak Belediyesi hakkındaki tüm merak edilen bilgilere de internet sitesi üzerinden erişilebilmektedir. Eğer siz de Konak Belediyesi hakkında merak ettiklerinize erişmek istiyorsanız, belediyenin resmi web kanallarını ziyaret edebilir, doğrudan Konak Belediyesi iletişim numaraları ile irtibata geçebilir ya da bu Şikayetvar sayfasındaki yorum ve geri bildirimleri okuyabilirsiniz.

İzmir Konak Belediyesi Hizmet Alanları & Faaliyetleri

İzmir Konak Belediyesi, belediye sınırları çerçevesindeki tüm vatandaşlarına eşit ve adil hizmet vermeyi amaçlamakta olup, tüm şehircilik, peyzaj ve belediyecilik faaliyetlerini titizlikle sürdürmektedir. Sosyal tesis kullanımı, ulaşım güzergahları ve ulaşım ağı düzenlenmesi, sokak hayvanları barındırılması, evcil hayvan sahiplendirilmesi, çöp hizmetleri, sosyal olanaklar ve engelli hizmetleri başta olmak üzere Konak Belediyesi, tüm faaliyetlerini daha huzurlu ve kaliteli bir yaşam adına yürütmektedir. Konak Belediyesi'nin resmi görevleri arasında aynı zamanda cenaze ve defin süreçleri, evlilik ve nikah süreçleri, imar ve şehircilik planlaması gibi temel işlevler de yer almaktadır. Bununla birlikte Konak Belediyesi ilgili yetkilileri tarafından yürütülen ve Konak sakinlerinin daha aktif bir sosyal yaşam içerisinde olmasını hedefleyen sosyal hizmetler, seminer, kermes, fuar ve benzeri etkinlikleri kapsamakta olup, düzenli olarak belediye kolları tarafından organize edilmektedir. Belediye içi ulaşımın en iyi şekilde sağlanabilmesi için Konak Belediyesi, otobüs ve diğer ulaşım ağı güzergahlarını düzenli olarak takip etmekte, güncellemekte ve vatandaşların bilgisine sunmaktadır. Bununla birlikte Konak Belediyesi resmi internet sitesi üzerinden meclis kararları, ödeme prosedürleri, rayiç değer araştırmaları ve ihale raporları gibi pek çok resmi bilgi ve veriye de erişmek mümkündür. Konak Belediyesi telefon ve adres detaylarına bu sayfamız üzerinden ulaşabilir ve Konak Belediyesi şikayetlerinizi de buradan paylaşabilirsiniz.

İzmir Konak Belediyesi Şikayet & Yorumları

Konak Belediyesi pek çok farklı kanal üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Konak Belediyesi telefon numarası 444 35 66 olup, 7/24 aktif bir çağrı merkezi olarak hizmet vermektedir. Bununla birlikte Konak Belediyesi çalışma saatleri resmi olarak 09:00-17:00 saatleri arasındadır. Bu saatler dahilinde belediye binasını ziyaret edebilir ve ihtiyacınız olan işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Konak Belediyesi nerede diye merak ediyorsanız, kurumun Dokuz Eylül Meydanı No:11 Basmane adresinde yer aldığını bilmeniz gerekir. Bununla birlikte belediyeye dair tüm şikayet ve yorumlarınızı bu Şikayetvar sayfasından paylaşarak sesinizi duyurmanız mümkündür. Çöp toplama süreçlerinden ulaşım sonuçlarına, sokak hayvanları problemlerinden engelli alanların çoğaltılmasına kadar pek çok farklı konudaki şikayet ve geri bildiriminizi hemen şimdi buradan paylaşarak daha kapsamlı bir vatandaş havuzu oluşmasına vesile olabilir ve belediye yetkililerin sizinle temasa geçme hızını artırabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Konak Belediyesi mahallemdeki çöpleri toplamıyor. Ne yapmalıyım?

Konak Belediyesi çöp toplama prosedürleri hakkındaki şikayetlerinizi Konak Belediyesi Şikayetvar sayfasından iletebilirsiniz.

Bulunduğum bölgedeki otobüs seferlerinin yetersiz olduğunu düşünüyorum. Ne yapabilirim?

Konak Belediyesi’nin ulaşım problemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı bu sayfadan iletebilirsiniz.

Konak Belediyesi çalışma saatleri nedir?

Belediye binası, hafta içi her gün 09:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Konak Belediyesi telefon numarası nedir?

444 35 66

Farklı bir sorum var.

Konak Belediyesi ile ilgili soru ve sorunlarınızı buradan paylaşabilirsiniz.