Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Yaşanan Sorunlar Ve İlgisizlik

Halil
26 Mayıs 13:22
258

İsmim c** t****. Çok uzun zamandır hastanenizde tedavi görmekteyim. Şeker hastalığından dolayı gözümdeki sorunlardan dolayı göz retina bölümünden büyük bir ameliyat geçirdim. Ameliyat sonrası kontrollerde lens kayması olduğunu söylediler ama hiçbiri müdahalede bulunmadı.

Şikayetlerimi devamlı dile getirdim. En son bana 6 ay sonra randevu verildi. Haziran ayında Almanya'ya gittim ve göz doktoruna gittim. Göz doktoru lensin kaydığını ve lensin kaynama yaptığını, müdahale yapamayacaklarını söyledi. Nasıl kötü bir ameliyat yapıldığını ve lens kaymasından dolayı neden müdahale edilmediğini anlattı.

Göz arkasında sıvı biriktiğini ve iğne tedavisi başlatıldığını belirtti. Ancak bana devamlı bir şeyin olmadığı söylendi. Ne yazık ki neredeyse gözümden oluyormuşum. Hastanenizin çok iyi olduğunu dile getiriyordum ama başka bir doktorun kontrolünden sonra anlaşıldı.

Şimdi lens kaymasına neden müdahale edilmediğini sorguluyorum. Asistanların baktığı ve bir hocayla bile tanışmadığım bir hastanedeki sorumsuzluk yüzünden gözümden neler çekiyorum. Raporlarla adli makamlara şikayet edeceğimi belirtirim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Benzer Şikayet Yaz