Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Araştırma Hastanesi Randevu Sistemi Ve Doktor Yetersizliği

Yasemin
04 Eylül 2023 13:35
249

İzmir katip çelebi hastanesinde korneyer (göz kuruması) tedavisi için tek bir doktor mevcuttur. Doktordan randevu almak çok zor hep takipli hastalar var. Takipli hastalara randevu tarihi veriliyor. Fakat verilen randevu tarihinde de doktorun izinli olduğu bilgisi sabah 06:00 da gidip tekrar sıra alıp bekleyen hastalara dalga geçer gibi saat:11:00 de doktorumuz izinli bilgisi veriliyor. Sonra hastalar çok agresif denilmektedir.

Randevu alabilmek çok zor her randevu ötelemesi 1 ay sonrasına atılmaktadır. Düşünseniz ya saatlerde randevu saatini bekle (5 saat) sonra doktor bilgisi gelsin. Doktorumuz ** ** lütfen sekreterlerinize ya düzgün bilgi verin ya da başka bir doktor daha atansın. Bu şekilde sağlık sistemi olmaz.

** beye gelince hastalara kesinlikle açıklama yapmaktan yoksun bir doktor. Gerekli bilgiyi almak mümkün değil. Sadece tedavi uygulanıyor ama ne için ne kadar süreçli bize yararı nedir? Zararı nedir? Hiçbir açıklama alamazsınız. Bir şeyler yapılıyor.

Ama neye göre nelere dikkat edilmeli insan sağlığı bu kadar ucuz olamaz. Sonuçta bizler devlet hastanelerine ödeme yapıyoruz. Lütfen konunun önem kazanmasını rica ediyorum. Bizim gibi bugün mağdur olan birçok hasta var. Randevulu gelerek kapıdan dönen kayıtları kontrol edebilirsiniz. Biraz hassasiyet ve doğru bir sistem istemek bizim hakkımız.

profile
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

İzmir Atatürk Hastanesi Sağlık Kurulu Yüzünden Yaşanılan Sorun

Merve
25 Şubat 16:00
146
1

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Şikayetçiyim

Aktolon
09 Temmuz 00:33
114
Benzer Şikayet Yaz