Deprem destek listelerine hızlı erişin!
İzmir Ekonomi Üniversitesi ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İzmir Ekonomi Üniversitesi Kaliteli Hizmet Vermeden Fahiş Paralar Alıyor

2.185
Ayşe
Ayşe 02 Eylül 2022 22:29
İzmir Ekonomi Üniversitesi Kaliteli Hizmet Vermeden Fahiş Paralar Alıyor

Ekonomi Üniversitesi kötülüğü! Fiyatlar öyle zam yaptılar ki zaten aç kalarak bir çok kişinin gittiği bu küçücük okula gereksiz para verdiğimiz yetmiyormuş gibi öğrencisini değersizleştiren, sadece parasına bakan kötü bir okul. Doluluk oranıyla hava atarken acımadan arttırdığı fiyatların üstüne gencecik öğrencilerin hayatını çöpe atan okul. Zaman, para, değer ve daha bir çok şeyi elimizden alan reklam üzerime kurulu olan okul. Ne bir istediğimizde kullanılabilen spor salonu ne de doğru dürüst oturabileceğimiz mekanlarımız var.

Hiçbir şekilde, belki yılda bir iki kere düzenlenen etkinlikler var onlara da en basitin en az parayla ya da hiç cebinden para çıkarmadan yapan okul. Vakıf Üniversitesi olup bir çok imkandan kolaylıkla yararlanırken elektriğidir suyudur bilmem nesidir onları ödeme gibi bir durumu diğer kurumlar kadar yokken öğrencilerinin cebinde ki her kuruşu utanmadan alan, gün yüzü göstermeyen kalitesiz bir okul. Mühendislik hocalarının bir kısmın yaşlı ve bir çoğunun anlayışsız olması, öğrencilere karşı egolu tavırlar, bir çok hocanın öğrencilerine verdiği soruları sınav soruları da dahil zaman zaman çözememesi gibi gülünç durumlarla bir çok kişinin karşılaştığı, tıp fakültesinin hayatınızı çürütecek boş ve anlamsız eğitimi, diğer bölümlerde hoca yetersizliğinin yanı sıra öğrencilerini sırf yaz okuluna kalsınlar diye derslerden bırakarak bütünleme olmaması nedeniyle para vermeye zorlayan, onlarla alay eden, biraz bile saygı göstermeyen, bir pet şişesi 5 TL olacak, yemekhanesi öğrenciye asla yeterli olmayan para odaklı bir okul.

Ayşe
Ayşe02 Eylül 2022 22:47

Umarım fiyatlarınızda insafa gelip öğrencilerinize sahip çıkarsınız İzmir Ekonomi

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Gülşah
Gülşah
 

Biz de yaşardan oraya geçelim diyorduk aynı şeyleri yaşadık, bilerek sınıfta bırakma olayları malumm. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Ekonomi ile ilgili araştırma yapıyordum ki sizin yazınızı gördüm. Çok sevinirim bilgi verirseniz.