11 Eylül 2014

İzmirgaz Yetersiz Teknik Personel!

İzmirgaz'a abone oldum 1 hafta sonraya gün verdiler. Sabırla bekledim. Geldiklerinde tesisatta kaçak olduğunu söylediler. Arızayı onardık. Tekrar gelmeleri için aradığımda yine bir hafta sonraya gün verdiler. Müşteri hizmetleri arayıp sebebini sorunca yoğun talep var dendi. Personele sayısını artırın dediğimde aldığım cevap şaka gibi. Biz iki kat teknik personel alsakta kotamız belli, yine beklemeniz lâzım deniyor. Şikayetleri sallamıyorlar. Zaten nasıl olsa onlara mahkumuz. Çoluk çocuk iki haftadır ocağımız yok. Sıcak suyumuz yok mağduruz.

Serkan 612 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi18 Eylül 2014

    Sayın Abonemiz, Kurumumuza yapmış olduğunuz başvurunuz üzerine; 04.09.2014 tarihinde müşteri sözleşmesi tarafınızdan imzalanmış ve randevu talebinde bulunmanız ile tarafınıza,10.09.2014 tarihine randevu verilmiştir. Verilen tarihte gaz açım personeli tarafından adresinize gelinerek tesisatınızda kaçak tespit edilmesi üzerine gaz kullanımınız sağlanamamıştır. Tekrar kurumumuzu arayarak randevu talebinde bulunmanız üzerine tarafınıza 18.06.2014 tarihine randevu verilmiştir. Randevunuzun öne alınması ile ilgili talebiniz 15.09.2014 tarihinde 216758 takip numarası ile kayıt altına alınarak ilgili birimi ile paylaşılmıştır. Randevu tarihinizin 18.09.2014 (3 gün) sonra olduğu tespit edildiğinden verilen tarih ile ilgili değişiklik yapılamamıştır. 17.09.2014 tarihinde mesai saati bitiminden sonra sistemde kayıtlı telefon numaranıza randevu saati ile ilgili bilgi mesajı gönderilmiştir. Ayrıca, belirtmek isteriz ki her bir iş günü için şirketimiz; ilk gaz açımı, periyodik kontrol ve ikinci gaz açımı gibi gaz açma programları yapmaktadır. Randevuların öne çekilmesi ile ilgili vatandaşlarımızdan gelen talepler, ilgili birim tarafından yapılan program çerçevesinde değerlendirilerek abonelerimize bilgi verilmektedir Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezi : 444 33 35 Faks : 449 50 50 E-mail : [email protected] Link : http://www.izmirgaz.com.tr/bilgiedinme.html Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Kurumsal İletişim Müdürlüğü

  • Serkan17 Eylül 2014

    azartesi aradılar tekrar arıcaz dediler, salı tekrar ben aradım gelişme varmı diye, hala bekliyorum_ perşembe zaten randevum var. Yani şaka gibiler.

  • Serkan17 Eylül 2014

    Doğalgazında tekelden çlkması lazım. Yoksa firmaya mahkum oluyorsunuz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön