06 Eylül 2013 #1998187

İzmirgaz Yeni Aldığım Evime Abonelik Yapmıyor!

739 Sokak No:25 D:2 İnönü Mah./Bornova adresinde yeni ev aldım. İzmirgaz'a Abonelik başvurusu için gittim sizin adresinize başvuru alamayacaklarını söylediler. Nedenini sorduğumda kolon tesisatının olmadığını söylendi. Bu sorunlar ne zaman çözülür dediğimde tarih veremeyeceklerini yıl sonunda aramamız gerektiğini söylediler. Teknik teknolojinin bu kadar geliştiği bir dönemde kapının önünden doğal gaz geçmesine rağmen bunu kullanamamak ne kadar çağ dışı bir durum?


İzmirgaz yetkililerine soruyorum, önümüz kış ben bu çağda evde soba mı yakayım? Bu işi yapamayacaksanız bırakın yapabilecekler yapsın. Mağdurum bu mağduriyetimin giderilerek en kısa sürede Doğal Gaz aboneliğimin yapılmasını istiyorum.

Selçuk 162 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz Söz konusu adreste 20/01/2014 tarihinde servis hattı imalatı yapılmış , kaçak ve sızdırmazlık testlerin olumlu cevap vermesi akabinde gaz arzınız sağlanmıştır. Doğalgaz ile uygar ,sağlıklı ,konforlu bir yaşam dileriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Selçuk01 Aralık 2013

    Havalar soğudu evede ısınamıyoruz. Çoluk çocuk hepimiz hastayız ama hala Doğal gaz kutu tesisatı yapılmadı. İzmir Gazı bu vurdum duymazlığı için kınıyorum. Nasıl bir ticaret mantığıdır anlamadım abone olmak istiyorsun abone yapmıyorlar. Benim bildiğim firmalar müşterilerinin peşinde koşar ama biz bizi abone yapın diye İzmir Gazın peşinde koşuyoruz. Ama bir gün gelecek İzmir Gaz abone ol diye yalvaracak ama abone bulamayacak.

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Bölgedeki çalışmalar devam etmekte olup,talebiniz değerlendirmeye alınmıştır.Konu ile ilgili olarak belirtmiş olduğunuz telefonlarla tarafınıza detaylı bilgi verilmiştir. İZMİRGAZ A.Ş. İle ilgili her konuda bize; htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden, [email protected], yada 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön