04 Temmuz 2014

İzmirgaz Yanlış Ödenen Faturayı İptal Etmediler!

İzmirgaz'a ait faturamı kredi kartıyla Akbank direkt mobil üzerinden ödedim. Daha sonra ödediğim miktarla faturamın uyuşmadığını gördüm. Ödeme sırasında ad soyad bilgisi kesinlikle yer almıyor. Akbank müşteri hizmetlerini aradım. Bana bekleyen provizyondaki ödemenizi iptal edemeyiz, paranız İzmirgaz'ın hesabına geçti onları arayarak iptal edebilirsiniz dedi. Tüm çabalarıma rağmen iptal edemedim.


Bende ertesi gün İzmirgaz'ı aradım durumu anlattım, onlar da Akbank'ın ödemenizi iptal etmesi gerekirdi buraya gelip dilekçe bile verseniz iptal edemeyiz dediler! Faturasını yanlışlıkla ödediğiniz kişi ile sizi uzlaştırıyoruz dediler mecburen kabul ettim fakat görüştüğüm kişi defalarca aramama rağmen ödemedi.

Salih 981 Okunma

Cevaplar

  • Salih29 Kasım 2015

    Gerekli bilgilendirme yapıldı denilmesi sorunun çozuldugunu ifade etmiyor maalesef. Ben paramı alamadım ve hala yanlış odemeler iptal edilemiyor. Çok büyük bir eksiklik ve insanlar hala hata yaptiklarinda mağdur olacaklar...

  • Salih07 Şubat 2015

    Faturanın iptal edilememesi çok büyük bir eksikliktir. Hata kabul edilemeyen bir sistemle çalışılıyor demek ki. Benim gibi bir çok insan mağdur olabilir. Fakat bu konuyla ilgili önerimi ve şikayetimi firmanıza bildirmeme rağmen hiçbir girişim yapılmamıştır. Kredi karti ile internet üzerinden hangi firmadan alışveriş yaparsanız yapın ne işlem yaparsanız yapın iptal ettiğinizde paranız iade edilir. Nasıl bi sistemmiş ki iptal edilemiyor ve yapacak hiçbir şeyin olmadığı söyleniyor. Kredi kartının benim üzerime olduğu belli ödemenin hangi kredi karti ile yapıldığı belli nasıl iptal edilemez aklim almiyor.

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi11 Temmuz 2014

    Sayın Abonemiz; Şikâyetinizi ifade ettiğiniz yazınız üzerine tarafınızla telefon ile iletişime geçilmiş ve şikâyetinizle ilgili detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezi : 444 33 35 Faks : 449 50 50 E-mail : [email protected] Link : htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Kurumsal İletişim Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön