05 Aralık 2013

İzmirgaz Telefonları Açmıyor!

Bugün sabahın 8. 30'da kalkmış okuluma hazırlanacakken ana bir baktım doğalgazımız kesilmiş. 187 ve 4443335 numaralarından daha önceden sizlere ulaştığım için dedim. Arayayım ama ne yazık ki o hatlar 'ara ara belkide bulursun' edasıyla meşgulden başka hiç çalmadı. Her şikayate htpp://www. izmirgaz. com. tr/mhizsorgulama. html adresi yazan sayın yetkili sevgili arkadaş attığınız bu adreste boş çıktı. Umarım yazdıklarımı dikkate alırsınız dua edinki vize haftasında değildim.

Bence artık kendinizi geliştirip gazi keseceğiniz tarihleri genel bir duyuru şeklinde kullanıcılara duyurabilirsiniz ne de olsa bilgi ve iletişim çağında yaşıyoruz. (size ulaşamamız da ayrı bir ironi tabi) söyleyeceklerim bu kadar. Cevaplarınızı hiç bir geçiştirme olmaksızın bekliyorum.

Arca 171 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Ana istasyonumuzdan kaynaklı sorun nedeniyle geçici olarak Buca İlçesin de gaz arzı sağlanamamıştır. 7/24 esasına dayalı olarak hizmet veren acil müdahale ve işletme ekiplerimiz, arızanın ortaya çıktığı andan itibaren sorunun giderilmesine yönelik olarak yaptığı acil müdahale ile meydana gelen teknik arızayı gidermiştir. Bununla birlikte, ilgili alanda bulunan tüm binaların güvenliği sağlanarak teknik kontrolleri yapılmış olup, gaz arzları sağlanmıştır.. Yaşanmış olan geçici sıkıntı için özür diler, iyi günler dileriz. İZMİRGAZ A.Ş. İle ilgili her konuda bize; htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden, [email protected], yada 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön