16 Aralık 2014

İzmirgaz Tek Olmayı Keyfileştiriyor!

İzmirgaz yönetim kurulu başkanının yazısı: "İzmirgaz için kalite ve insana verilen önem bir seçenek değil bir zorunluluktur. ” Yönetim kurulu Başkanı.

Sayın İzmirgaz Yönetim Kurulu Başkanı ve yetkilileri vizyon ve misyonunuz başlıklı yazınızda, insana verilen önemden bahsediyorsunuz. Çok güzel ifadeler. Ancak ne yazık ki söylenenlerle icraatınız aynı paralelliği göstermiyor. Ben Karabağlar 9010 sok. vatandaşıyım. Başvurumuzu yapan 11-12 kişiden biriyim. Bazı yetkililer geldi. Fotoğraflar filan çekti. 4 aydır sonuç yok. Net Akım aracılığıyla ve bizzat kendimiz dilekçe verdik. Sonuç yok. Bir açıklama bile göndermiyorsunuz. Dilekçe verdiysek yazılı olarak da cevap verin.

Ali 571 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi22 Aralık 2014

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu yazınızda bildirdiğiniz adresiniz ile ilgili kurumumuza gelerek müşteri temsilcimiz ile yapılan tüm görüşmelerde doğal gaz talep süreci ile ilgili bilgiler aktarılmıştır. Sistemimizde gerekli kontroller yapılmış fakat adınıza ait dilekçeye rastlanmamıştır. Konuyla ilgili tarafınıza belirtmiş olduğunuz telefon numarasından ise ulaşılamamıştır. Doğalgazı yaygınlaştırma çalışmalarımız her yıl belirlenen yatırım programı kapsamında devam etmektedir. Bu anlamda, kurumumuza iletilen tüm talepler titizlikle incelenerek kayıt altına alınmaktadır. Belirtmiş olduğunuz bölgeyle ilgili çalışma planı yapıldığında sistemimizde kayıtlı bulunan iletişim bilgileri üzerinden bölge sakinlerine telefonla ve doğrudan iletişim yöntemiyle bilgi verilecektir. Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezi : 444 33 35 Faks : 449 50 50 E-mail : [email protected] Link : http://www.izmirgaz.com.tr/bilgiedinme.html Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Kurumsal İletişim Müdürlüğü

  • Ali20 Aralık 2014

    571.878 aboneye gore 438 sikayet izmirgaz. 5.655.523 aboneye gore 462 sikayet igdas. 1.560.453 aboneye gore 872 şikayet baskent dogalgaz. 770.000 aboneye gore 121 sikayet bursagaz. Hesap bilen herkes memnuniyetsizlik oranının en çok izmirgazda olduğunu görebilir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön