28 Ağustos 2013 #1981147

İzmirgaz Randevu Şikayeti ve Davranış Sorunu!

Bugün doğal gaz için abone oldum ve 379 lira ödedim. Evimde doğal gazla ilgili tüm tertibat hazır durumda. İzmir gazı 444 33 35 ten arayıp aboneliğimiz açılmasını talep ettim. Bu gün çarşamba ve cumartesiye gün verildi. Kendisine hizmet sektöründe bu sürenin çok uzun olduğunu ve bunu bir yetkili ile görüşmek istediğimi söylediğimde şaşırtıcı cevap geldi; çağrıya bakanda yetkilinin de kendisi olduğu varsa bir şikayetimin kendisine söylemem gerektiğiydi,çok şaşırdım.


Evimize gelen doğal gazda daha büyük bir sorun yaşasak arayacağım tek yer mecburen çağrı merkezi ve oradaki bu ablayı aşma şansımız yok. Tekel bu olsa gerek. İzmirgazın bu şikayet edecek bir yeri olmadığından buraya yazdım.

Mehmet 172 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Konu ile ilgili olarak tarafınıza telefon ile bilgi verilmiş olup, Talep,öneri ve şikayetlerinizi en kısa sürede çözümlemek için bize; htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden, [email protected], yada 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Mehmet03 Eylül 2013

    Arayan olmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön