22 Temmuz 2013
#1915969

İzmirgaz Maltepe'ye Doğalgaz Verilmiyor!

Maltepe Mahallesi 80901 sokakta oturuyorum. Meriç bulvarında doğal gaz olmasına karşılık bu bulvara bağlı olan sokağa vermiyorlar. Telefonla görüştüğümde sokaktan dilekçe toplayıp gönderin demişlerdi. Biz de sokak olarak İzmirgaz'a defalarca dilekçe gönderdik. Gelen cevap hep aynı; internet'ten takip edin diyorlar. 3 yıldır aynı.


Sitelerine giriyorsun. Doğal gaza geçin diye kampanyalar yapıyorlar. Kardeşim kampanyayı bırakın doğal gazı verin. Biz kampanya da istemiyoruz. Yeter artık. Kaç sene daha oyalayacaksınız? Bari bir tarih verin şu kadar sene sonra doğal gaz vereceğiz diye. Bari sürekli hayal edip beklemeyelim bu sene olur diye.

İsmail İsmail 437 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Konu ile ilgili olarak belirtmiş olduğunuz telefonlarla iletişime geçilmek istenmiştir. Ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. İZMİRGAZ A.Ş. İle ilgili her konuda bize; htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden, [email protected], yada 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları