24 Ocak 2014 #2253635

İzmirgaz Gaz Kaçağı Var 187 Çalışmıyor Hayatımız Tehlikede!

Ya ayıptır bir telefon açıyorum telefon hep meşgul ve düşmüyor. Bir patlama falan olsa yandık! Yani bu kadar amatör iş olmaz.


Şikayetim şudur; Ayrıca yan apartman gaz kaçağı var demiş geldiler bizimde sağ olsun kontrol ettiler ufak kaçak olduğunu söylediler düzeltildi dediler ama vanayı açmadan gitmişler şimdi mağduruz! Ayıp ya 187 telefonu da kullanılamıyor arıyoruz düşmüyor vallahi yandık bir kaçak olsa!

Suat 421 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Konuyla ilgili tarafınıza telefon ile ulaşılamamıştır. Ana iletim hatlarından kaynaklı yoğun koku nedeniyle ilgili alanlarda geçici olarak gaz kokusu duyulmuştur. (7/)24 saat esasına dayalı olarak hizmet veren acil müdahale ve işletme ekiplerimiz, kokunun ortaya çıktığı andan itibaren ilgili alanlarda bulunan binaların kontrollerini tek tek yaparak gerekli güvenlik kontrollerinin ardından gaz arzını sağlamıştır. Yaşanmış olan geçici sıkıntı için özür dileriz. İZMİRGAZ A.Ş. İle ilgili her konuda bize; htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden, [email protected], yada 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön