19 Şubat 2013

İzmirgaz Faturamı Ödedim Gazım Kesilecek!

268892 no abonenizim. Doğalgaz faturası içi Akbanka otomatik ödeme talimatı verdim. 15/2/2013 cuma günü işten döndüğümde gaz kesme ihbarnamesini aldım. Hafta sonu Akbankın internet şubesinden ödemeye çalıştım fakat faturayı ödeyemedim. Pazartesi sabahtan faturamı ödedim. Ama müşteri temsilcisi Deniz by. ile görüştüğümde bana gazımın bugün kesileceğini söyledi.


Ben ve eşim çalışıyoruz 2 çocuğum var evde ben gazım kesilmiş iken nasıl ısınacağım. Yemeğimi nasıl yapacağım. Daha önce doğalgaz kullanmadığımdan ödeme hakkında bir bilgim yoktu bu benim ödeyeceğim 2. fatura. Gazı kapatıp tekrar açmanın gereği nedir. Bu konuda şikayet edebileceğim her kurumu şikayetimi bildireceğim. Bilginize.

Latif 164 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Söz konusu şikayetiniz ile ilgili sorun çözülmüş olup, tarafınıza telefon ile detaylı bilgi verilmiştir. İZMİRGAZ A.Ş. İle ilgili her konuda bize; htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden, [email protected], yada 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön