11 Şubat 2014 #2285533

İzmirgaz Faturaları Yerlerden Toplamaktan Usandım!

Yaklaşık 3-4 aydır İzmirgaz abonesiyim. Ay sonunda kesilen faturaları sağdan soldan toplamaktan yoruldum. Binamızda doğal gaz kullanan sadece 4 daire olduğu halde her seferinde kesilen faturalar toplu halde rastgele bir posta kutusuna atılıyor.


4 tane faturaya bakıp ilgili dairenin posta kutusuna atmak bu kadar mı zor? Bu ay faturaları bıraktıkları posta kutusunun sahipleri köye gitmişler faturalar anlamsız bir şekilde rehin kaldı. Bu nasıl bir hizmet kalitesi anlamıyorum. İzmirgaz yetkililerinden bu konuyla ilgili personelleri uyarmalarını rica ediyorum.

Cumhur 160 Okunma

Cevaplar

  • Cumhur29 Mayıs 2014

    değişen çok fazla bi şey olmadı.. faturalar yine rastgele kutulara atılıyor. tedaş ve izsu gibi firmalar bütün binanın faturalarını hatasız dağıtırken izmir gaz toplamda 4 abonesi bulunduğu halde aynı başarıyı gösteremiyor..

  • Cumhur12 Mayıs 2014

    Ne yazıkki izmir gaz fatura dağıtımındaki bu olumsuz tutumunu ısrarla sürdürmeye devam ediyor. kapımıza kadar çıkıp saati okuyan görevliden kendi faturamızı vermesini rica ediyoruz, olmaz deyip koşarak aşağıya iniyor ve yine futaraları karışık sırayla rastgele posta kutularına atmaya devam ediyor. bizde elden ele komşularla fatura takası oyunu oynuyoruz. sizede tavsiye ederim eğlenceli bir oyun!!!!

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sayın Abonemiz. Konuyla ilgili tarafınıza telefon ile bilgi verilmiştir. Söz konusu adresiniz ile ilgili sistemimizde 186122 takip numası ile talep kaydınız oluşturulmuş olup , ilgili birim tarafından değerlendirilecektir. İZMİRGAZ A.Ş. İle ilgili her konuda bize; htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden, [email protected], yada 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön