15 Şubat 2013

İzmirgaz Elektrik Kablolarına Hasar Verdiler!

Sn yetkili apt önündeki asfalt 3 ay önce kazıldı doğalgaz için ama Elektrik kablosu kopartıldı. İzmirgaz bunu ekli olarak tamir etti. Binlerce aracın geçtiği yolun altından ekli yapıldı. 20 gün sonra asfaltlama sırasında yine koptu. Apt 6 gün karanlıkta kaldı. Defalarca İzmirgazi aradık son gün gelen yetkililer zorla yine ek yaparak sözüm ona düzelttiler.


1 ay sonra çok yağmurdan dolayı yine yoldan şu aldı ve apt elektrikleri kesildi ve girişteki saat yandı. Bu 3. yanısı her seferinde 350 tl vererek yenisini aldık. izmirgazi aradık ama kimse ilgilenmedi. bu yolun kazılarak eksiz bir kablo takılmasını istiyoruz. lütfen oturanların günahı ne. Hep para mı verecez?

Betul 86 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz , Öncelikle formunuza geç yanıt verdiğimiz için özürdileriz. Söz konusu şikayetiniz kurumumuza bildirilmiş olup, bahse konu olan elektirik arızası giderilmiş ve tarafınıza telefon ile bilgi verilmiştir İZMİRGAZ A.Ş. İle ilgili her konuda bize; htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden, [email protected], yada 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön