22 Ağustos 2015

İzmirgaz Doğalgazın Kapatılması!

İstanbul'dan İzmir'e taşındım. Önce gaz kimin üzerineyse kapatılması lazım 1 hafta sonra başvuru yapabilirsiniz dediler, tamam dedik önce kapatsınlar sonra gider başvururuz. İzmir'e taşınma işlemlerim tamamlandı işe gitmem gerekmeyen 1 günde bütün elektrik, su, doğalgaz başvurularımı yaptım. Doğalgaz açılması için randevu veriyorlarmış hafta içi çalışıyorum cumartesi gelebilirler dedim, böylece tam olarak 7 gün boyunca doğalgaz kapalı kaldı sıcak su yok, ocak yok. Cumartesi günü gazı açmak için yetkili kişi geldi camda menfez ve gaz kaçağı içinde baktırmanız lazım diyerek gitti. En az 1 hafta daha sıcak su olmayacak. Ben böyle saçma bir uygulama görmedim. Gazı kesmek nedir.

Aysegul 276 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi28 Ağustos 2015

    Sayın Abonemiz, Kurumumuza yapmış olduğunuz başvurunuz üzerine; 14.08.2015 tarihinde müşteri sözleşmesi tarafınızdan imzalanmış ve randevu talebinde bulunmanız ile tarafınıza, 22.08.2015 tarihine randevu verilmiştir. Verilen tarihte gaz açım personeli tarafından adresinize gelinerek tesisatınızda kaçak tespit edilmesi üzerine gaz kullanımınız sağlanamamıştır. 24.08.2015 tekrar kurumumuzu arayarak randevu talebinde bulunmanız üzerine tarafınıza 29.08.2015 tarihine randevu verilmiştir. 28.08.2015 tarihinde mesai saati bitiminden sonra sistemde kayıtlı telefon numaranıza randevu saati ile ilgili bilgi mesajı gönderilecektir. Ayrıca, Mevzuat gereği 2.gaz açım randevularında tesisat ve proje kontrolü yapılmadan gaz açılmamaktadır. Diğer yandan, belirtmek isteriz ki her bir iş günü için şirketimiz; ilk gaz açımı, periyodik kontrol ve ikinci gaz açımı gibi gaz açma programları yapmaktadır. Randevuların öne çekilmesi ile ilgili vatandaşlarımızdan gelen talepler, ilgili birim tarafından yapılan program çerçevesinde değerlendirilerek abonelerimize bilgi verilmektedir Saygılarımızla, İZMİR DOĞALGAZ A.Ş. Kurumsal İletişim Müdürlüğü

  • Aysegul23 Ağustos 2015

    İstanbul'dan İzmir'e taşındım. Önce gaz kimin üzerineyse kapatılması lazım 1 hafta sonra başvuru yapabilirsiniz dediler, tamam dedik önce kapatsınlar sonra gider başvururuz. İzmir e taşınma işlemlerim tamamlandı ise gitmem gerekmeyen 1 günde bütün elektrik su doğalgaz başvurularımı yaptım. Doğalgaz açılması için randevu veriyorlarmış hafta içi çalışıyorum cumartesi gelebilirler dedim, böylece tam olarak 7 gün boyunca doğalgaz kapalı kaldı sıcak şu yok, ocak yok. Cumartesi günü gazi açmak için yetkili kişi geldi cam da menfez ve gaz kaçağı için de baktırmanız lazım diyerek gitti. En az 1 hafta daha sıcak şu olmayacak. Ben böyle saçma ve ilkel bir uygulama görmedim. Gazı kesmek nedir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön