03 Eylül 2013 #1989952

İzmirgaz Doğalgaz İstiyoruz Fakat Gelemiyor!

Göztepe 108 Sokak'ta ikamet etmekteyiz. Fakat çevremizdeki her apartmanda doğalgaz olmasına rağmen bizim sokağımızdaki 3 apartmana doğalgaz gelemiyor. Sebebi ise yerin altındaki boruların fazlalığı imiş. Fakat mahalle sakinlerinin dediklerine göre, daha önce hazırlanan fakat içi boş olan borular mevcut, yani doğalgaz'ın geçeceği borular var. Fakat İzmirgaz "Projeye bakarak biz burayı kazıp, buraya doğalgaz getiremeyiz" diyor.


Özel şirketlere yaptırmak istediğimizde ise, normalde ödenenin 5-6 misli para ödemek durumunda kalıyoruz, tabii buna da herkes razı olmuyor. Özel şirketlerin yapacakları işi elbetteki İzmirgaz'da yapar ama maalesef yapmıyor.Umarım firma yetkilileri bağlantıya geçer.

Armağan 78 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili olarak tarafınıza telefon ile bilgi verilmiş olup, Talep,öneri ve şikayetlerinizi en kısa sürede çözümlemek için bize; htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden, [email protected], yada 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Armağan06 Eylül 2013

    hiçbir geri dönüş olmadı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön