10 Temmuz 2014 #2556592

İzmirgaz Çalışanlarının İhmalkarlığı Mağdur Etti!

Evimin doğalgaz aboneliğini kendi üzerime almak için 03.07.2014 tarihinde Buca şubesine
gittiğimde öncelikle eski sahibinin aboneliği iptal etmesi gerektiği söylenerek başvurum alınmamış ve eski sahibinin 08.07.2014 tarihinde abonelik iptali başvurusu üzerine ertesi gün hiçbir tebligat yapılmadan doğalgazımız kesilmiştir.


İzmirgaz kesme işlemini yarım günde yaparken açma işlemi için en erken 6 gün sonrasına randevu vermektedir.Yetkilerle yapılan görüşmede Genel müdürlük ilk başvuru yaptığımızda işlemlerin yapılması gerektiğini söylerken Buca şubesi farklı işlem yapmaktadır. Mevzuattan bir haber personellerin yaptıkları işlemlerden dolayı mağdur durumdayım.

İlknur 629 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi18 Temmuz 2014

    Sayın Abonemiz, Şikâyetinizi ifade ettiğiniz yazınız üzerine yapılan incelemenin sonucu aşağıdaki gibidir: Yazınızda belirttiğiniz üzere bulunduğunuz dairenin gaz arzı habersiz durdurulmamıştır. Sizden önceki kullanıcı sözleşme sonlandırma talebinde bulunması üzerine 08.07.2014 tarihinde sözleşme sonlandırma işlemi yapılmıştır. Sözleşmenin sonlandırılmasıyla birlikte yasal mevzuat gereği gaz arzı durdurulmuştur. Kurumumuza o tarihte herhangi bir sözleşme başvurusu olmadığı için ihbarname gönderimine gerek duyulmadan gaz arzı durdurulmuştur. Sonraki kullanıcı olan sizin ise Kurumumuza başvurunuz üzerine 10.07.2014 tarihinde müşteri sözleşmesi tarafınızdan imzalanmış olup, 14.07.2014 tarihinde gaz açım randevusu verilmiştir. Verilen tarihte gaz açım personeli tarafından adresinize gelinerek, gerekli iç tesisat kontrolleri yapılmış ve kontroller sonucunda tesisatınızın uygunluğu tespit edilerek gaz kullanımınız sağlanmıştır Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezi : 444 33 35 Faks : 449 50 50 E-mail : [email protected] Link : http://www.izmirgaz.com.tr/bilgiedinme.html Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Kurumsal İletişim Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön